Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2013, 17:15

Świętuj z nami 20-lecie The Settlers! Konkurs na GRYOnline.pl!

Z okazji dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami tego cyklu zapraszamy do udziału w konkursie, gdzie możecie zdobyć m. in. telefon Samsung Galaxy S4, tablet Asus Google Nexus 7 i prestiżową obecność w grze The Settlers Online!

Z okazji obchodzonych w tym roku dwudziestych urodzin serii The Settlers, wraz z twórcami cyklu, studiem Blue Byte, pragniemy zaprosić Was do naszego najnowszego konkursu. Tym razem na uczestników akcji czekają m. in. telefon Samsung Galaxy S4 i tablet Asus Google Nexus 7. Co więcej, w ramach nagrody głównej studio Blue Byte umieści podobiznę zwycięzcy w grze The Settlers Online, w charakterze NPC zlecającego jeden z questów!

Szczegóły zabawy znajdziecie na dedykowanej stronie konkursu: http://settlers.gry-online.pl/. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować maksymalnie trzydziestosekundową reklamę cyklu The Settlers, odwołującą się do faktu, że seria ta obchodzi w tym roku swoje dwudzieste urodziny. Na wspomnianej stronie znajdziecie zarówno wymogi dotyczące prac konkursowych, jak i informacje na temat trybu zgłaszania reklam. Ponadto, zamieściliśmy tam również odnośnik do materiałów graficznych i dźwiękowych, które możecie wykorzystywać w swoich pracach.

Oprócz wymienionych wyżej nagród, w konkursie można wygrać również:

  • Płótno z nadrukowanym motywem z gry The Settlers Online;
  • Koszulki z logo firmy Ubisoft i napisem „Wear Without Tie”.

Pełną listę nagród również znajdziecie na settlers.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 26.07.2013 włącznie. Po tym czasie jury wybierze zwycięzców, których lista (wraz ze zwycięskimi pracami) zostanie opublikowana na stronie konkursowej w dniu 31.07.2013.

Sponsorem nagród jest firma Blue Byte GmbH.

Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

Maciej Jałowiec

Maciej Jałowiec

Specjalista do spraw marketingu gier wideo. Łączy pasję do gier ze spostrzeżeniami na temat branży i światowej gospodarki. Zawodowo związany z firmą Techland, a wcześniej m. in. z Activision i Perfect World.

więcej