Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2013, 17:34

autor: Ender

Nowa edycja Giermaszu firmy CDP.pl zawita do 7 polskich miast

Firma CDP.pl przygotowuje kolejną edycję Giermaszu, a więc pokaźnej wyprzedaży gier i filmów ze swojego katalogu. W tym roku wydawca postanowił zmienić formułę akcji, przez co skorzystają z niej mieszkańcy większej ilości polskich miast niż dotychczas.

W tej chwili możemy glosować na dwa pozostałem miasta uczestniczące w akcji - Nowa edycja Giermaszu firmy CDP.pl zawita do 7 polskich miast - wiadomość - 2013-07-05
W tej chwili możemy głosować na dwa pozostałe miasta uczestniczące w akcji

W tę środę firma CDP.pl zapowiedziała oficjalnie nową edycję Giermaszu, a dziś poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z tą akcją, która organizowana jest już od wielu lat. Tradycyjnie będziemy mieli do czynienia z dość pokaźną wyprzedażą ponad 500 gier i filmów z katalogu wydawcy, wśród których znajdziemy zarówno tytuły konsolowe jak i pecetowe, a także różnego rodzaju wydania kolekcjonerskie.

W tym roku organizator postanowił zmienić jednak nieco formułę przedsięwzięcia. Produkty zamówimy bezpośrednio na stronie internetowej Giermaszu. Płacąc przy pomocy systemu PayU wybierzemy ich punkt odbioru, który znajdzie się w jednym z siedmiu wybranych polskich miast. Na razie wiemy na pewno, że będą nimi Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk i Poznań. W tej chwili na Facebooku możemy oddać głos na pozostałe dwa. W grę wchodzi Szczecin, Rzeszów, Kielce, Olsztyn, Radom, Łódź oraz Białystok. Głosowanie zakończy się w poniedziałek o godzinie 13

To obecnie wszystkie szczegóły jakie poznaliśmy. Data rozpoczęcia Giermaszu pozostaje na razie tajemnicą. Biorąc pod uwagę przedstawiony system sprzedaży, zapewne będzie on trwać dłużej niż jeden dzień. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych informacji.

  1. Oficjalna strona Giermaszu
  2. Profil CDP.pl na Facebooku