Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2013, 18:40

Grand Theft Auto V – Rockstar udostępnia fikcyjny serwis społecznościowy z gry

W oczekiwaniu na premierę Grand Theft Auto V, od dziś możemy odwiedzać strony fikcyjnego serwisu społecznościowego Life Invader. Parodystyczna witryna zawiera profile wielu firm, marek, a także osób, z którymi zetkniemy się podczas rozgrywki.

Serwis pozwoli nam lepiej wczuć się w klimat tytułu i poznać miejsca oraz produkty, z którymi zetkniemy się w trakcie rozgrywki - Grand Theft Auto V – Rockstar udostępnia fikcyjny serwis społecznościowy z gry - wiadomość - 2013-09-12
Serwis pozwoli nam lepiej wczuć się w klimat tytułu i poznać miejsca oraz produkty, z którymi zetkniemy się w trakcie rozgrywki

Kampania promocyjna gry Grand Theft Auto V osiąga powoli apogeum przed premierą. Rockstar przygotował więc kolejną niespodziankę dla fanów serii, z niecierpliwością odliczających dni do 17 września. W internecie deweloper udostępnił fikcyjny serwis społecznościowy Life Invader, który cieszy się dużą popularnością w uniwersum GTA. Strona oferuje wiele profilów marek oraz firm działających w Los Santos. Możemy więc przekonać się jak w sieci promuje się gazowany napój Sprunk, salon fryzjerski Herr Kutz czy papierosy Redwood. Witryna zawiera również strony prywatnych osób, takich jak Alan McClean, autor bestsellerowej książki "Bicie dzieci działa cuda". Wszystko okraszone jest zdjęciami i sporą ilością wpisów, które wprowadzają w klimat gry.

Rockstar znany jest nie od dziś z satyrycznego zacięcia swoich produkcji, parodiując wszystkie możliwe przejawy amerykańskiej kultury, począwszy od polityki i reklamy, a skończywszy na muzyce, filmie czy różnorakich modach oraz trendach. O popularności serii świadczy zresztą nie tylko jej humor, ale także przywiązanie uwagi do najmniejszych detali. Wszystkie nieistniejące, acz dobrze przemyślane produkty, marki i reklamy, które widzimy w trakcie zabawy, sprawiają, że świat gry wydaje się znacznie bardziej interesujący, w krzywym zwierciadle oddając codzienność mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Premiera Grand Theft Auto V nastąpi 17 września na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Tytuł ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy). Gra jest dostępna w przedsprzedaży u wszystkich najpopularniejszych sprzedawców w naszym kraju. Najbardziej atrakcyjne cenowo oferty znajdziecie w tym miejscu.

  1. Nowe Grand Theft Auto w pigułce, czyli wszystko, co wiemy of GTA V
  2. Widzieliśmy GTA V w akcji - nowe Grand Theft Auto największym sandboksem w historii
  3. Grand Theft Auto V - nadchodzi gra totalna
  4. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  5. Portal Life Invader