Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2012, 18:50

autor: Ender

Dishonored: Dunwall City Trials – DLC zadebiutuje 11 grudnia

Pierwszy zestaw DLC przeznaczony dla gry Dishonored, zatytułowany Dunwall City Trials, zadebiutuje 11 grudnia, na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC. Dodatek zawierać będzie dziesięć map-wyzwań, testujących umiejętności graczy.

Na fabularne rozszerzenia musimy poczekać do przyszłego roku - Dishonored: Dunwall City Trials – DLC zadebiutuje 11 grudnia - wiadomość - 2012-11-27
Na fabularne rozszerzenia musimy poczekać do przyszłego roku

Bethesda potwierdziła, że pierwszy dodatek dla gry Dishonored, zatytułowany Dunwall City Trials, zadebiutuje 11 grudnia. Informacji tej towarzyszyły także nowe screeny z rozszerzenia. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ma ono kosztować 400 punktów Microsoftu lub 4,99 euro (ok. 20 zł) i pojawić się równocześnie na trzech platformach, konsolach Xbox 360 i PlayStation 3, a także komputerach PC. Producent zapewnił również po raz kolejny, że w przyszłym roku na graczy czekają jeszcze dwa duże fabularne DLC. Dzięki nim odkryjemy kolejne fragmenty bogatej historii świata, stworzonej na potrzeby gry.

Dunwall City Trials zawiera dziesięć map z wyzwaniami, testujących naszą szybkość, umiejętności walki oraz skradania się. W trakcie misji zmierzymy się, między innymi, z falami przeciwników na zamkniętej arenie oraz będziemy starać się dotrzeć w określonym czasie z jednego punktu lokacji do drugiego. Dodatek wprowadzi nowe osiągnięcia i trofea oraz pozwoli na porównywanie wyników ze znajomymi, dzięki sieciowym tablicom najlepszych graczy.

Dishonored to gra akcji z elementami skradanki, osadzona w oryginalnym świecie, czerpiącym pełnymi garściami z XIX-wiecznej stylistyki. Wcielamy się w rolę Corvo, ochroniarza cesarzowej zamordowanej w zamachu stanu. Bohater niesłusznie oskarżony o zbrodnię będzie szukać zemsty i wykorzysta w tym celu szereg broni i nadprzyrodzonych zdolności. Świetnie oceniana produkcja, której premiera miała miejsce na początku października, jest dla wielu mocnym kandydatem do tytułu gry roku 2012.