Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2012, 11:20

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Czwarta część dziennika twórców Dishonored po polsku – ostatni etap przed premierą

W czwartej części serii filmów o powstawaniu gry Dishonored, twórcy z Arkane Studios opowiadają o ostatnim etapie prac nad tytułem oraz emocjach, jakie odczuwają z okazji zbliżającej się daty premiery. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was wersję opatrzoną polskimi napisami.

Data premiery gry Dishonored zbliża się nieubłaganie. Nikogo nie powinny więc dziwić emocje i poruszenie towarzyszące dopracowywaniu tytułu ze strony jego twórców z Arkane Studios. Możemy ujrzeć ich namiastkę w czwartej części dzienników deweloperskich, opatrzonych polskimi napisami.

Dishonored to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku

Osoby znane z poprzednich części serii filmów o powstawaniu Dishonored tym razem odnoszą się do ostatniego etapu prac nad grą, kiedy produkt jest już kompletny i należy upewnić się, że wrażenia z rozgrywki będą zgodne z początkowymi założeniami. Szczególny nacisk położono na jakość produkcji Arkane Studios. Wiktor Antonow stwierdza wprost, że autorzy dołożyli wszelkich starań, aby gra wyróżniała się pod tym względem – każdy z graczy będzie mógł się o tym przekonać na własną rękę i zapragnie posiadać Dishonored w swojej domowej kolekcji.

W pierwszej części dzienników twórców poznaliśmy początki koncepcji Dishonored i prac nad grą. Drugi, najdłuższy odcinek był poświęcony inspiracjom historycznym i artystycznym stojącym za ideą miasta Dunwall oraz wybranym zagadnieniom technicznym produkcji tytułu (animacje postaci, dubbing). Z kolei kilka dni temu przedstawiciele studia Arkane opowiadali o doznaniach płynących z rozgrywki.

W Polsce gra o przygodach Corvo Attano ukaże się 12 października w wersji z polskimi napisami na wszystkie platformy docelowe – PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Sprzedaż przedpremierową Dishonored prowadzi m.in. Sklep GRY-OnLine.