Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2013, 08:25

autor: Adrian Werner

Bethesda o swoich markach - Dishonored doczeka się kontynuacji, a Rage raczej nie

Firma Bethesda Softworks zamierza sfinansować produkcję kontynuacji Dishonored. Natomiast słabe wyniki finansowe FPS-a Rage sprawiają, że nie powinniśmy się spodziewać części drugiej.

Sukces Dishonored zaowocuje kontynuacją. - Bethesda o swoich markach - Dishonored doczeka się kontynuacji, a Rage raczej nie - wiadomość - 2013-07-06
Sukces Dishonored zaowocuje kontynuacją.

Firma Bethesda zabrała głos w sprawie przyszłości niektórych swoich marek. Przedstawiciel wydawcy, Pete Hines, stwierdził, że w planach jest kontynuacja Dishonored. Pierwsza część okazała się zaskakującym sukcesem i zarówno wyniki sprzedaży, jak i oceny w prasie branżowej znacząco przekroczyły przewidywania. Dlatego bez wątpienia na jednej grze się nie skończy. Drugą część opracują autorzy pierwowzoru, czyli ludzie ze studia Arkane.

Gorzej przedstawia się sytuacja z Rage. Obecnie wydawca nie ma żadnych planów odnośnie kontynuacji tego projektu. Zamiast tego cały zespół id Software koncentruje się na innej produkcji, która według Hinesa prezentuje się bardzo obiecująco. Nie zdradzono o jaką konkretnie grę chodzi, ale prawie na pewno jest to Doom 4.

  1. Dishonored – oficjalna strona gry
  2. Thief w morderczym wydaniu - recenzja gry Dishonored
  3. Recenzja The Knife of Dunwall - dodatku fabularnego do Dishonored

Bethesda o swoich markach - Dishonored doczeka się kontynuacji, a Rage raczej nie - ilustracja #2

Do świata Dishonored ostatni raz mieliśmy okazję powrócić w kwietniu. Wtedy to do sprzedaży trafił obszerny dodatek DLC zatytułowany The Knife of Dunwall. Wcielaliśmy się w nim w postać Dauda, czyli najpotężniejszego przeciwnika, z którym Corvo musiał zmierzyć się w kampanii.

The Knife of Dunwall jest przedostatnim rozszerzeniem do Dishonored. W tym roku otrzymamy jeszcze jeden ostateczny dodatek. Niestety, na razie nic nie wiadomo na temat jego zawartości.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.