Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2012, 14:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (The Inner World, Sleeping Dogs, Dishonored) 3/8/12

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi nowej przygodówki The Inner World, zamówieniach przedpremierowych na gry Sleeping Dogs oraz Dishonored, a także dacie i miejscu trwania tegorocznej edycji MineCon. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ticket to Ride

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Ticket to Ride. Dzieło studia Next Level Games możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 3,99 euro (ok. 17 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

MineCon 2012

Studio Mojang ogłosiło za pośrednictwem krótkiego filmu, że tegoroczna edycja imprezy MineCon odbędzie się w dniach 24-25 listopada w parku rozrywki Disneyland Paris. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów oraz rezerwacja noclegów.

Dishonored

Wszystkie osoby, które złożą przedpremierowe zamówienie na grę Dishonored za pośrednictwem serwisu dystrybucji Steam, otrzymają darmowy egzemplarz Arx Fatalis – jednego z poprzednich dzieł zespołu Arkane Studios z 2002 roku. Jeśli pre-order zostanie złożony do 5 sierpnia, jego nabywcy dostaną dodatkową zniżkę na już przecenione tytuły w ramach zestawu Quakecon Bundle.

Anno 2070: Deep Ocean

Firma Ubisoft ogłosiła, że dodatek Deep Ocean do gry strategicznej Anno 2070 zadebiutuje na rynku 4 października bieżącego roku. Cena sugerowana tego tytułu w Stanach Zjednoczonych wyniesie 29,99 dolarów (ok. 100 złotych bez podatku VAT). Rozszerzenie pozwoli m.in. na kolonizowanie podwodnych terenów i wprowadzi wiele zmian w mechanice rozgrywki.

The Inner World

Firma Headup Games zapowiedziała grę The Inner World autorstwa studia Fizbin. Będzie to klasyczna przygodówka point’n’click z animowaną oprawą graficzną, która ukaże się w drugim kwartale 2013 roku na PC, Maca, iPada oraz iPhone’a. W trakcie zabawy poznamy przedstawioną w humorystyczny sposób historię i rozwiążemy liczne zagadki. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Wieści ze świata (The Inner World, Sleeping Dogs, Dishonored) 3/8/12 - ilustracja #1

Sleeping Dogs

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam trwa przyjmowanie zamówieni przedpremierowych na grę Sleeping Dogs. Jeśli zrobicie to do 17 sierpnia, dostaniecie nie tylko zniżkę 10% i dwa dodatki DLC (Georges St. Pierre, Police Protection), ale także osiem ekskluzywnych przedmiotów do wykorzystania w strzelaninie Team Fortress 2. Szczegóły na ich temat znajdziecie pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: