Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2012, 14:23

autor: luckie

Rozdajemy klucze do bety RaiderZ

Do premiery RaiderZ pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale Wy już dziś możecie zagrać w tego ciekawie zapowiadającego się MMORPG-a. Firma Frogster we współpracy z GryOnline rozdaje klucze do ekskluzywnej sesji beta testów, która odbędzie się w ten weekend.

Rozdajemy klucze do bety RaiderZ - ilustracja #1
RaiderZ

W najbliższy weekend odbędą się specjalne zamkniete beta testy osadzonego w świecie fantasy MMORPG-a RaiderZ. Jakiś czas temu pisaliśmy, że choć oficjalne testy rozpoczną się 9 sierpnia, wybrańcy będą mogli rozpocząć zabawę tydzień wcześniej. Tymi wybrańcami jesteście Wy. Dzięki uprzejmości firmy Frogster, wydawcy RaiderZ, czytelnicy GryOnline otrzymają klucze do ekskluzywnej sesji bety, która zacznie się już dziś od godziny 17 i potrwa do północy 5 sierpnia.

Aby otrzymać własny egzemplarz klucza do specjalnej sesji beta testów trwających w dniach od 3-5 sierpnia należy zarejestrować się na pod tym adresem:

  1. Strona rejestracji do ekskluzywnej bety RaiderZ

Po zakończonej rejestracji otrzymacie na podany przez Was adres e-mail wiadomość z kodem. Następnie, używając e-maila i hasła wybranego przy rejestracji, zalogujcie się na oficjalnej stronie gry RaiderZ:

  1. Oficjalna strona RaiderZ

Klucz zrealizujecie na tej stronie:

  1. Realizacja klucza do wersji beta RaiderZ

Po zrealizowaniu klucza, otrzymacie jeszcze jedną wiadomość, zawierającą dane waszego konta: stworzone przez Was hasło i automatycznie wygenerowana nazwa użytkownika nadana na czas weekendowych testów.

Klienta do gry można pobrać stąd. Warto rozpocząć ściąganie już teraz, bowiem gra waży około 3 GB.

Wszystkie postaci zostaną skasowane po zakończeniu ekskluzywnych weekendowych testów. Jeśli zechcecie kontynuować swoją przygodę z RaiderZ, będziecie musieli zrealizować klucz do zamkniętych testów beta, które rozpoczną się 9 sierpnia. Kody do nich, będziecie mogli otrzymać u nas już za kilka dni.

RaiderZ to oparta na modelu free-to-play gra MMORPG. Gracze ramię w ramię ze znajomymi walczą z imponujących rozmiarów bossami i hordami mniejszych potworów. Gra wykorzystuje system aktywnej potyczki i celowania, dzięki czemu mamy bezpośrednią kontrolę nad naszą postacią. Brak tu sztywnego podziału na klasy. Zamiast tego, rozwijając naszą postać możemy wybierać spośród 350 umiejętności i bez ograniczeń dobierać zdolności naszego bohatera. Premiera gry planowana jest na listopad 2012 roku.