Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2012, 21:58

autor: Hed

Zamknięta beta gry MMO RaiderZ rozpocznie się w sierpniu

W sierpniu wystartuje zamknięta beta gry MMO RaiderZ, poprzedzona specjalnym weekendowym wydarzeniem, w którym będziecie mogli wziąć udział.

Firma Frogster ujawniła, że zamknięta beta gry MMO RaiderZ rozpocznie się w przyszłym miesiącu. Główny etap testów wystartuje 9 sierpnia, ale część graczy będzie mogła sprawdzić produkcję wcześniej. W dniach od 3 do 5 sierpnia odbędzie się bowiem dodatkowy weekend testowy dla wybranych użytkowników. Osoby interesujące się tematem powinny zaglądać na nasz serwis – umożliwimy Wam wzięcie udziału w tym specjalnym wydarzeniu.

Przed specjalnym weekendem z RaiderZ podamy Wam link, który pozwoli utworzyć konto uprawniające do pogrania w grę w dniach od 3 do 5 sierpnia. Konta założone na potrzeby tej wstępnej fazy testów nie będą usuwane, więc przydadzą się w następnym etapie. Możliwość wzięcia udziału we właściwej zamkniętej becie będzie jednak wymagała posiadania klucza. Już teraz możemy ujawnić, że będziemy rozdawać je w późniejszym terminie.

RaiderZ to nowa gra MMO tworzona przez studio MAIET Entertainment. W tej produkcji stawiającej na akcję przeniesiemy się na planetę Velix, gdzie pojawiły się wielkie, groźne istoty. Zadaniem graczy będzie odpieranie ich ataków. Dokładna data premiery RaiderZ nie jest znana, ale według planu gra ma pojawić się w IV kwartale tego roku. Zainteresowanych odsyłamy na streama, gdzie pokazywane są nowe elementy tytułu.

  1. Oficjalna strona RaiderZ