Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2012, 19:20

autor: Ender

Rambo – pierwszy filmowy teaser i screeny z gry

Reef Entertainment zaprezentowało pierwszy teaser oraz screeny z nadchodzącej gry Rambo, która pozwoli nam wcielić się w bohatera kultowych filmów akcji z lat 80.

Brytyjska firma Reef Entertainment opublikowała pierwszy teaser oraz trzy obrazki z nadchodzącej adaptacji klasycznych filmów z Johnem Rambo, pod tytułem Rambo. Film, który możecie zobaczyć poniżej, pewnie nie zaspokoi znacząco ciekawości co do samej produkcji, bowiem składa się wyłącznie z urywków kinowych hitów z Sylwestrem Stallone i sprawdzałby się równie dobrze jako promocja ich kompilacyjnego wydania na DVD. To samo można powiedzieć o podrasowanych screenach, które ogólnie przedstawiają lokacje występujące w tytule – sowiecką bazę wojskową, amerykańskie miasteczko i egzotyczną wioskę.

Rambo będzie mieszanką FPS-a i przygodowej gry akcji, która pozwoli nam wcielić się w głównego bohatera filmowej serii i odtworzyć jego przygody znane z małego i dużego ekranu. W czasie rozgrywki, poza władowywaniem wiader ołowiu w nieszczęśników stojących nam na drodze, będziemy także od czasu do czasu chowali się za osłonami przed ogniem nieprzyjaciela i posługiwali materiałami wybuchowymi. Nie zabraknie także elementów skradankowych i cichej eliminacji wrogów za pomocą noża. Przypomnijmy na koniec, że produkcja gry, przeznaczonej na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC, została oficjalnie zapowiedziana w sierpniu ubiegłego roku. Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że pierwsze poważne informacje na jej temat (być może też gameplay) zostaną przedstawione graczom i mediom na targach GamesCom.

  1. Rambo na Facebooku
  2. Oficjalna strona gry