Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lipca 2012, 13:36

autor: Kono

Reef Entertainment zaprezentuje grę Rambo na targach gamescom

Firma Reef Entertainment ujawniła, że podczas tegorocznych targów gamescom odwiedzający będą mogli przetestować grę na podstawie filmów z Johnem Rambo. Tytuł podobno wywołał pozytywne reakcje podczas zamkniętych pokazów na tegorocznych targach E3.

Mamy dobre wieści dla fanów Johna Rambo. Firma Reef Entertainment zapowiedziała, że już za nieco ponad miesiąc zaprezentuje grę o przygodach jednego z najsłynniejszych komandosów. Wszyscy chętni będą mogli wcielić się w weterana z Wietnamu podczas zbliżających się targów gamescom.

Rambo - prezentacja gry podczas tegorocznego gamescom - ilustracja #1
John Rambo, czyli jednoosobowa armia

Kilka słów na temat gry powiedział Will Curley, główny menedżer w firmie Reef Entertainment:

Pokazaliśmy produkcję za zamkniętymi drzwiami podczas targów E3 i reakcje grających były pozytywne. W związku z tym pomyśleliśmy, że czas przedstawić ją szerszemu gronu odbiorców. Ciężko pracowaliśmy nad tym, aby gra dobrze odzwierciedlała filmowy pierwowzór i z niecierpliwością czekamy na odzew ludzi odwiedzających targi gamescom.

Na temat samej gry wiemy w dalszym ciągu niewiele. Pierwsze informacje o tym, że Reef Entertainment weszło w posiadanie praw do stworzenia produkcji opartej na filmach z Johnem Rambo pojawiły się rok temu. Wtedy też mówiło się o trzech wersjach sprzętowych (Xbox 360, PlayStation 3 oraz PC). Aktualnie nie posiadamy zbyt wielu informacji o tym projekcie, jednak z grafiki zaprezentowanej na oficjalnej stronie gry możemy wywnioskować, że będzie ona najprawdopodobniej bazować na drugiej i trzeciej części filmowego cyklu.

Filmowe przygody Johna Rambo składają się z czterech produkcji: Rambo: Pierwsza krew (1982), Rambo II (1985), Rambo III (1988) i John Rambo (2008). Głównym bohaterem każdej z nich jest John James Rambo – weteran wojny w Wietnamie. W ikoniczną postać za każdym razem wcielał się Sylwester Stalone.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rambo: The Video Game

Rambo: The Video Game