Nowa konsola Xbox w roku 2012? Czy Xbox 360 w wersji Core zniknie z rynku?

Komercyjne premiery dwóch dotychczasowych konsol spod znaku Xbox dzieliły cztery lata. Co jednak z przyszłością? Otóż redakcja popularnego amerykańskiego magazynu Electronic Gaming Monthly przeprowadziła wywiad z osobą, która powinna wiedzieć w owej kwestii najwięcej. Człowiekiem tym jest słynny Peter Moore z korporacji Microsoft.

futurebeat.pl

Radosław Grabowski

Komercyjne premiery dwóch dotychczasowych konsol spod znaku Xbox dzieliły cztery lata. Co jednak z przyszłością? Otóż redakcja popularnego amerykańskiego magazynu Electronic Gaming Monthly przeprowadziła wywiad z osobą, która powinna wiedzieć w owej kwestii najwięcej. Człowiekiem tym jest słynny Peter Moore z korporacji Microsoft.

Z wywiadu wynika, że następna stacjonarna konsola ludzi Billa Gatesa może ujrzeć światło dzienne w roku 2012. Moore zaznaczył, iż przygotowywanie następcy Xboxa 360 już trwa. Przy okazji na serwisie Computer and Video Games pojawiły się nieoficjalne doniesienia, dotyczące planu wycofania ze sprzedaży uboższego wariantu X360 (tzw. wersja Core), nie posiadającego w standardzie dysku twardego, pełnego okablowania etc.

Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

marzec
Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Xbox
2007-03-15
19:41

Virus_Man Generał

Virus_Man

Tak dlugo trzeba czekac na nowego XBOXa skandal

Komentarz: Virus_Man
2007-03-15
19:31

MASTERIO Chorąży

MASTERIO

Mam nadzieje ze zestaw premium bedzie za cene core a tego juz nie bedzie ale to kwestia czasu .

Komentarz: MASTERIO
2007-03-15
10:32

zanonimizowany135328 Generał

Jestem skromnym człowiekiem, polemizuję rzadko, a mieszam z błotem jeszcze rzadziej. Jednak w twoich słowach czuć jakieś "sztuczne" zapatrzenie się w swoją osobę. Uważasz, że skoro gram w te "badziewia", jestem bezwartościowym człowiekiem, "śmieciem", "kupą gówna"? W takim razie gratuluję poziomu... – to najdurniejsza nadinterpretacja jaką chyba widziałem. Trochę za daleko idące wnioski. Może napisz jeszcze, że zamierzam czyhać w ciemnym zaułku na twoją rodzinę itp. Nigdzie nie zmieszałem Cię z błotem, nie napisałem, że jesteś bezwartościowym człowiekiem. Co Ci w ogóle przyszło do głowy??? O durnych gierkach wspomniałem z premedytacją, żeby podkreślić, że dla innych osób nie mają one żadnej wartości, a twoje pochwalne pieśni na ich cześć są tylko twoją subiektywną oceną. Za to idealnie się wpasowałeś w moją tezę odnośnie graczy stricte konsolowych. Wszyscy Ci zazdroszczą, gry na PC są beznadziejne. No proszę. I gdzie ta skromność?
Dla twojej wiadomości z konsolą Xbox360 lubię się bardzo. Nawet mam jedną w domu.

Komentarz: zanonimizowany135328
2007-03-14
16:54

CWSerek Pretorianin

MarcinRegin - a gdzie ja napisałem, że chodzi o wszystkich graczy PC?

Za to idealnie się wpasowałeś w moją tezę odnośnie gier PC i graczy PC. Jedni po prostu wolą te - jak ty to nazywasz - "badziewia nudzące po 5 minutach grania" (jakoś ja tego nie mam), inni strategie oraz symulatory, które nieodpowiedniego odbiorcę (np. mnie) mogą znużyć jeszcze szybciej.

"Nie mierz wszyskich swoją miarą."
Jestem skromnym człowiekiem, polemizuję rzadko, a mieszam z błotem jeszcze rzadziej. Jednak w twoich słowach czuć jakieś "sztuczne" zapatrzenie się w swoją osobę. Uważasz, że skoro gram w te "badziewia", jestem bezwartościowym człowiekiem, "śmieciem", "kupą gówna"? W takim razie gratuluję poziomu...

Komentarz: CWSerek
2007-03-14
16:33

zanonimizowany369543 Generał

👎

Lepiej żeby Core nie usuwali, może ktos nie chce kupic Premium bo nie posiada HD, a po co mu dysk i kable niepotrzebne !!

Komentarz: zanonimizowany369543

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl