Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Wiadomość sprzęt i soft 14 maja 2007, 18:12

autor: Major Doktor Upiorna

Amazon obcina cenę PlayStation 3

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy Was, że brytyjski odział sklepu internetowego Amazon obniżył cenę PlayStation Portable, a już doszły do nas słuchy, że przecenie uległa również najnowsza stacjonarna konsol ze stajni Sony. Do tej pory za PlayStation 3 (wersja z dyskiem o pojemności 60 GB) trzeba było zapłacić 425 GBP, natomiast teraz klient ma szansę na zaoszczędzenie 35 GBP.

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy Was, że brytyjski odział sklepu internetowego Amazon obniżył cenę PlayStation Portable, a już doszły do nas słuchy, że przecenie uległa również najnowsza stacjonarna konsol ze stajni Sony. W zeszłym miesiącu podobną promocję przygotował sklep Gameseek, o czym także Wam donosiliśmy. Zapewne decyzja firmy Amazon wynika z niezbyt imponujących wyników sprzedaży owej platformy sprzętowej i ma zachęcić konsumentów do zakupu towaru.

Do tej pory za PlayStation 3 (wersja z dyskiem o pojemności 60 GB) trzeba było zapłacić 425 GBP (ok. 2339 PLN), natomiast teraz klient ma szansę na zaoszczędzenie 35 GBP (ok. 190 PLN) i musi wydać 389,99 GBP (2145 PLN). Niestety nie ma mowy o długim zastanawianiu się co do kupna, gdyż promocja jest ograniczona czasowo. Decyzja o nabyciu PS3 w nowej i atrakcyjnej cenie powinna zapaść jeszcze w tym tygodniu, gdyż promocja znika wraz z nastaniem 21 maja (przyszły poniedziałek).