Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 maja 2007, 19:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Sacred Rings

Witam w nieoficjalnym poradniku do The Sacred Rings – sequela dobrze przyjętej Aura: Fate of the Ages. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia gry krok po kroku. Z jego pomocą nie powinniście mieć większych problemów z wykonaniem poszczególnych zadań i rozwikłaniem zagadek.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do The Sacred Rings – sequela dobrze przyjętej Aura: Fate of the Ages. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia gry krok po kroku. Z jego pomocą nie powinniście mieć większych problemów z wykonaniem poszczególnych zadań i rozwikłaniem zagadek. Jako że gry przygodowe opierają się głównie na łamigłówkach, zalecam zaglądanie do poradnika, gdy już naprawdę nie wiecie, co zrobić i jesteście o krok od pogryzienia klawiatury.

W grze zastosowano, podobnie jak w „jedynce” dosyć prosty i intuicyjny interfejs typu point & click. Świat widzimy z perspektywy pierwszej osoby – oczami bohatera. Do rozwikłania czeka ponad 25 zagadek, które zostały rozsiane po trzech lokalizacjach: No Man’s Land, Manula Valley oraz The Keeper’s Palace.

Gra jest bardzo obfita w różnego rodzaju cut-scenki, więc jeśli chcecie pominąć którąś, wystarczy, że naciśniecie spację. Nie pozostaje mi już nic innego, jak tylko życzyć Wam wielu godzin przyjemnej zabawy z The Sacred Rings.” - „b4rt3kk”

The Sacred Rings - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Sacred Rings w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.