Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

11. manager

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 11. Najpopularniejsze gry o tematyce manager.

PC
PC Windows219 WWW11
PlayStation
Sony PlayStation 51 Sony PlayStation 48 Sony PlayStation 310 Sony PlayStation 213
Sony PlayStation 1
PlayStation Portable9
PlayStation Vita
Xbox
Microsoft Xbox Series X/S1 Microsoft XBOX ONE6 Microsoft Xbox 36013 Microsoft Xbox4
Mobile
Android17 Apple iOS18
Windows Phone
Nintendo
Nintendo Switch5 Nintendo Wii1 Nintendo DS1
Nintendo Wii U
Nintendo 3DS
Game Boy Advance1
Nintendo GameCube
WIĘCEJ
MNIEJ

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

manager
World of Mixed Martial Arts
World of Mixed Martial Arts

Strategiczne 6 grudnia 2007

World of Mixed Martial Arts to manager tytułowych zawodów mieszanych sztuk walki, stworzony przez Grey Dog Software – firmę odpowiedzialną m.in. za serię Total Pro Basketball. Gra dystrybuowana jest drogą elektroniczną, poprzez Internet.

PC

Alex Ferguson's Player Manager 2003
Alex Ferguson's Player Manager 2003

Sportowe 18 lutego 2003

Manger piłkarski sygnowany nazwiskiem Alexa Fergusona, wieloletniego trenera angielskiego klubu piłkarskiego Manchester United. Gra oferuje olbrzymią bazę danych z sezonów 2003, zawierającą 44 tysiące autentycznych zawodników. Ciekawostkami jest trójwymiarowy silnik rozgrywania meczów oraz wprowadzenie agentów dbających o interesy sportowców.

PC

Tour De France 2014
Tour De France 2014

Sportowe 19 czerwca 2014

Kolejna z dorocznych odsłon najpopularniejszego menadżera kolarskiego, zapoczątkowanego w 2001 roku przez duet Cyanide / Focus Home Interactive. Wzorem poprzednich części serii, gra ukazała się na komputerach osobistych (jako Pro Cycling Manager) oraz konsolach (jako Tour De France). Naszym zadaniem jest tradycyjnie poprowadzenie wybranej grupy kolarskiej do sukcesów w kolejnych imprezach sezonu, dbając o szereg aspektów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego teamu.

PCPS4X360PS3

Director of Football
Director of Football

Sportowe 30 września 2001

To strategiczna gra managerska, w której otrzymujemy możliwość prowadzenia jednego z 400 europejskich klubów. Do naszych zadań należy zarządzanie klubem, wykonywanie szkoleń, transferów, a także opracowywanie taktyk dla zawodników. Gra posiada tryb zabawy dla wielu graczy.

PC

Tour de France: The Official Game
Tour de France: The Official Game

Symulacje 1 lipca 2011

Tour de France: The Official Game to wyprodukowana przez studio Cyanide gra sportowa, pozwalająca wcielić się w rolę jednego z zawodników uczestniczących w prestiżowym cyklu wyścigów kolarskich. Gracze mają okazję stanąć na starcie 21 etapów słynnego Tour de France. Wszystkie lokacje w grze odwzorowane zostały na podstawie autentycznych scenerii wyścigu.

X360PS3

Baseball Mogul 2013
Baseball Mogul 2013

Sportowe 3 kwietnia 2012

Baseball Mogul 2013 jest piętnastą odsłoną serii menedżerów sportowych poświęconych ulubionej dyscyplinie Amerykanów. Gracz ma okazję zająć się prowadzeniem drużyny baseballowej i wziąć udział w rozgrywkach prowadzonych na przestrzeni ponad stu lat (1901-2012). Produkcja studia Sports Mogul wyróżnia się obszerną bazą danych o autentycznych zawodnikach i zespołach oraz zaawansowanymi mechanizmami symulacyjnymi.

PC

Pro Rugby Manager 2015
Pro Rugby Manager 2015

Sportowe 18 września 2014

Kolejna odsłona wskrzeszonej po dziewięciu latach przerwy serii gier menadżerskich poświęconej coraz popularniejszej, także i w Polsce, dyscyplinie, jaką jest rugby. Za powstanie tytułu odpowiada francuskie studio Cyanide, znane m.in. z takich marek, jak Blood Bowl czy Pro Cycling Manager. W grze wcielamy się w rolę menadżera drużyny rugby i staramy się poprowadzić ją do sukcesów, dbając o skład i pozyskiwanie nowych zawodników, treningi oraz taktykę drużyny.

PC

TitleBout Championship Boxing
TitleBout Championship Boxing

Sportowe 7 października 2005

TitleBout Championship Boxing to rozbudowany manager zawodowego boksu. W grze możesz wziąć pod opiekę jednego z ponad 4 tysięcy dostępnych bokserów (w tym również Polaków, m.in.: Przemysława Saletę i Tomasza Adamka).

PC

Franchise Hockey Manager 2
Franchise Hockey Manager 2

Sportowe 28 września 2015

Kontynuacja sportowej gry menadżerskiej Franchise Hockey Manager 2014. Gra powstała w studiu Out of the Park Developments, znanego za sprawą serii gier poświęconej bejsbolowi. Franchise Hockey Manager 2 stawia gracza w roli menedżera drużyny hokejowej należącej do jednej z 21 lig z całego świata lub stworzonej przez siebie.

PC