Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka On the Ball: League Edition (PC)
OkładkaOn the Ball: League Edition (PC)

Anstoss PC

On the Ball: League Edition

On the Ball: League Edition to angielska wersja menedżera piłkarskiego o nazwie Anstoss, który osiągnął niebywałą popularność na niemieckim rynku gier komputerowych.

Sportowe | manager

Anstoss Premiera PC

11listopada1993

producent: Ascon wydawca: Ascon

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

On the Ball: League Edition to angielska wersja menedżera piłkarskiego o nazwie Anstoss, który osiągnął niebywałą popularność na niemieckim rynku gier komputerowych. Program autorstwa firmy Ascom pozwoli Ci wziąć w opiekę jedną z dwudziestu dwóch drużyn Ligi Angielskiej i osiągnąć z nią największe sukcesy w europejskich rozgrywkach klubowych.

Podobnie jak w innych programach tego typu, tak i w On the Ball: League Edition pełnisz dwie funkcje naraz: menedżera klubu oraz głównego trenera. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, do Twoich obowiązków należeć będzie negocjacja korzystnych warunków sponsorowania drużyny, ustalanie pensji poszczególnych zawodników a także rozbudowa stadionu. Po stronie trenerskiej kłania się wysyłanie piłkarzy na obozy kondycyjne, osobne szkolenie w stałych fragmentach gry (rzuty wolne, rzuty karne, pułapki ofsajdowe) a także tak niezmiernie istotny czynnik dla zawodowego sportowca jak gimnastyka czy regeneracja. Również w kwestiach taktyki, On the Ball: League Edition pokazuje potężny wachlarz możliwości. Gracz może dowolnie modyfikować skład, opierając się o bogate statystyki zawodników i biorąc pod uwagę sprawowanie się w poprzednich występach, ustalać sposób gry (od spokojnego do agresywnego), ustawienie, itp.

Dużym plusem programu jest atrakcyjna oprawa wizualna, zarówno samych meczów jak i wszechobecnych ekranów ze statystykami. Wszystkie spotkania komentowane są na bieżąco w lewym, dolnym rogu ekranu za pomocą tekstu. Oprócz istotnych dla przebiegu rozgrywki informacji, gracz znajdzie tu również komentarz kibiców. Każda ciekawa akcja ubarwiona jest przyzwoicie wykonaną animacją a w tle cały czas rozbrzmiewają utrzymane w klimacie prawdziwego piłkarskiego spektaklu, efekty dźwiękowe.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 2,7 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Anstoss: Odpowiednia dla każdego wieku.