Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Soccer Manager (2002) (PC)

Soccer Manager (2002) PC

Soccer Manager to wyprodukowany przez studio Heart-Line rozbudowany manager piłkarski. Gracz zostaje szefem klubu futbolowego, a jego zadaniem jest zbudowanie drużyny, która sięgnie po najwyższe europejskie trofea.

Sportowe | manager | piłka nożna

PC Windows
Okładka Soccer Manager (2002) (PC)

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27września2002

16lipca2003

pudełko PL

Soccer Manager to manager futbolowy, który pozwala graczowi stać się szefem klubu piłkarskiego i stworzyć najlepszą europejską drużynę futbolową. Pełnimy jednocześnie funkcję trenera, managera oraz prezesa klubu, dlatego też stoją przed nami bardzo różnorodne zadania, m.in.: ustalanie formacji i taktyki zespołu w poszczególnych meczach (m.in. taktyka defensywna przy ustawieniu 5-4-1; taktyka agresywna przy ustawieniu 3-4-3), planowanie całego cyklu treningowego piłkarzy, pozyskanie sponsorów, podpisywanie umów z firmami dostarczającymi sprzęt sportowy, zawieranie kontraktów reklamowych i utrzymanie stadionu. Możemy także wyszukiwać młodych utalentowanych zawodników, których przy odpowiednim podejściu i treningu doprowadzimy do rangi „światowych sław futbolu”. Nieodłączną częścią „Soccer Manager” jest rynek transferowy - to tu, tak na prawdę możemy kompletować skład drużyny, tj. kupować i sprzedawać zawodników. Przebieg meczy naszych podopiecznych przedstawiony jest przy pomocy dwuwymiarowej grafiki. W grze zawarto wszystkie drużyny z ligi Premier League oraz czołowe zespoły europejskie wraz z ich zawodnikami (drużyny z ośmiu krajów europejskich, ponad 1000 autentycznych zawodników). „Soccer Manager” posiada wbudowany edytor oraz pozwala na rozgrywkę wieloosobową w sieci lokalnej i Internecie. Jego niezaprzeczalną zaletą jest również intuicyjny interfejs.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Ocena gry 8.5 / 10 na podstawie 586 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Soccer Manager (2002)

Wymagania wiekowe Soccer Manager (2002)

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Soccer Manager (2002)

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, 8MB akcelerator 3D

Soccer Manager - czy dorówna takim tytułom jak Total Club Manager 2003 i Championship Manager 4??

wiadomość19 września 2002

Jeszcze w tym tygodniu na półki zachodnich sklepów powędruje najnowszy manager piłkarski prosto z firmy Electronic Arts Inc. „Total Club Manager 2003”, za niedługo na arenę wkroczy też kolejna odsłona Championship Managera o numerze „4” i rozpocznie się rywalizacja o tytuł najlepszego managera piłkarskiego. Jednak to nie wszyscy przeciwnicy, ponieważ w między czasie firma Jowood wyda swój manager futbolowy - „Soccer Manager”.