Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Football Deluxe (PC)

Football Deluxe PC

Manager piłkarski, stworzony przez argentyńskiego developera Evoluxion, wspólnie z firmą wydawniczą Strategy First Inc. W tytule tym macie okazję wcielić się w rolę managera oraz zawodowego trenera i wziąć odpowiedzialność za budowanie drużyny.

Sportowe | manager | piłka nożna

PC Windows
Okładka Football Deluxe (PC)

producent: Evoluxion

wydawca: Strategy First

wydawca PL: Nicolas Games

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25marca2005

22lipca2005

pudełko PL

Football Deluxe to manager piłkarski, stworzony przez argentyńskiego developera Evoluxion, wspólnie z firmą wydawniczą Strategy First Inc. W tytule tym macie okazję wcielić się w rolę managera oraz zawodowego trenera i wziąć odpowiedzialność za budowanie drużyny oraz za taktykę jej gry. Zajmiecie się obmyślaniem zwycięskich strategii, prowadzeniem pertraktacji, zawieraniem kontraktów i rekrutowaniem nowych zawodników. W tym wszystkim pomoże wam m.in. asystent trenera, odpowiedzialny za formę poszczególnych zawodników; szpieg, zdobywający informacje o taktykach i strategiach drużyny przeciwnej oraz osobisty asystent, który doradzi wybór poszczególnych piłkarzy i udzieli informacji odnośnie ich kondycji. Ponadto będziecie mieć do dyspozycji lekarza, łowcę talentów oraz psychologa.

W Football Deluxe macie możliwość kupowania i sprzedawania zawodników oraz ich wypożyczania. Możecie motywować swoich piłkarzy lepszymi kontraktami i stawkami, ale nic nie stoi też na przeszkodzie, by „wykopać” z klubu zbyt niezdyscyplinowanych osobników. Musicie rozwiązywać kłótnie miedzy graczami, słuchać i doradzać im w ich osobistych problemach, a także radzić sobie z różnymi trudnymi sytuacjami np. gdy zawodnik uzna, że jest najlepszy i poprosi o większe pieniądze. Poza tym na waszych barkach spocznie odpowiedzialność za kontakty z prasą i kibicami oraz za wszystkie decyzje związane z finansami klubu m.in. za udzielanie prawa do transmisji telewizyjnych czy ustalanie cen biletów na mecze.

Wszystkie mecze rozgrywają się w czasie rzeczywistym, a do dyspozycji gracza oddano 10 tysięcy piłkarzy z 400 klubów z 60 państw z całego świata. Ponadto Football Deluxe został wyposażony w edytor stadionów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 200 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Wymagania wiekowe Football Deluxe

odpowiednia dla każdego wieku