Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

N3V Games

Firma producent wydawca


Wiadomości dotyczące N3V Games


Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16 - 22 marca 2015 r.)
Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (16 - 22 marca 2015 r.)

Adrian Werner, 23 marca 2015, 20:00

Miniony tydzień na polskim rynku upłynął pod znakiem ujawniania nowych informacji na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ponadto do sprzedaży trafiła wyczekiwana rodzima strategia 4X.

Trainz: A New Era ukaże się w lutym 2015 roku
Trainz: A New Era ukaże się w lutym 2015 roku

Góral, 28 listopada 2014, 09:29

Studio N3V Games poinformowało, że Trainz: A New Era, nowa odsłona popularnego symulatora pociągów, ukaże się 27 lutego 2015 roku na komputerach osobistych. Przy okazji opublikowano nagranie, na którym deweloperzy omawiają m.in. elementy oprawy graficznej.

Trainz Simulator: A New Era – trwa zbiórka pieniędzy na nowy symulator pociągów z rewolucyjną technologią
Trainz Simulator: A New Era – trwa zbiórka pieniędzy na nowy symulator pociągów z rewolucyjną technologią

Draug, 4 grudnia 2013, 15:41

Studio N3V Games, znane dawniej jako Auran, rozpoczęło na Kickstarterze zbiórkę pieniędzy na grę Trainz Simulator: A New Era. Twórcy opracowują od początku zaawansowaną technologię, która przeniesie ich dzieło w „nową erę” i pozwoli uczynić duży krok naprzód w rozwoju serii.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, The Legend of Zelda: Skyward Sword, Trainz) 1/02/11
Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, The Legend of Zelda: Skyward Sword, Trainz) 1/02/11

Jiker, 1 lutego 2011, 14:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o testach sieciowego komponentu Trainz Simulator 2010, weekendzie z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops, planach Ringo Starra, a także procesie produkcji nowej The Legend of Zelda. Zapraszamy do lektury.

Trainz Simulator 2010 wzbogaci się wkrótce o tryb multiplayer
Trainz Simulator 2010 wzbogaci się wkrótce o tryb multiplayer

Adrian Werner, 27 listopada 2010, 11:32

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy lubiących symulatory pociągów. Trainz, czyli jedna z najpopularniejszych serii tego typu doczeka się wkrótce trybu multiplayer.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 maja 2009)

Jiker, 1 maja 2009, 11:40

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demonstracja Battlestations: Pacific, inFamous i X-men Origins: Wolverine, data premiery Boom Blox Bash Party, Left 4 Dead na PC 40% taniej i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 grudnia 2008)

Jiker, 2 grudnia 2008, 13:25

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Age of Conan na Xboxa 360 ciągle w produkcji, chińskie MMO plagiatem, złoty Trainz Simulator, różnice pomiędzy japońskimi wersjami RE 5, LEGO Batman z nagrodą od dzieci, świetna sprzedaż DSi. Życzymy miłej lektury.

Koniec MMO Fury
Koniec MMO Fury

Filip „fsm” Grabski, 5 sierpnia 2008, 10:55

Niespecjalnie popularne, ale posiadające swoich zwolenników dzieło Auran Games – gra z gatunku MMOcRPG Fury, zakończy swój elektroniczny żywot w ciągu najbliższych 48 godzin.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 11 czerwca 2008, 10:47

Zestaw Mumbo Jumbo trafia do Steama, Szwajcarzy nabywają prawa do fatałaszków z Age of Conan, nowy Cricket trafi do sklepów, asy galaktyki, zestaw dla małego kolejarza, konkurs Microsoftu, uaktualnienie EVE Online i taniec dla seniorów to dzisiejsze atrakcje „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie.” Zapraszamy do lektury.

Obniżki w polskim Codemasters
Obniżki w polskim Codemasters

Kuba, 29 lutego 2008, 13:59

Codemasters już od blisko roku samodzielnie wydaje własne gry w Polsce. Dokładny mechanizm dość oryginalnej na naszym rynku formy współpracy firmy z CD Projekt i LEM opisaliśmy w tej informacji. Dzięki tego typu suwerenności to właśnie Codemasters decyduje o cenie swoich produktów na polskim rynku i... zapowiada obniżki!

Producent serii Trainz bankrutuje

Łosiu, 14 grudnia 2007, 09:07

Znana i lubiana przez wszystkich fanów kolejnictwa firma Auran (patrz seria gier Trainz) przechodzi ciężkie chwile. W ciągu ostatnich dni pisaliśmy już m.in. o zwolnieniach w oddziale odpowiedzialnym za Fury - najnowszy projekt Auranu, a dziś niestety musimy donieść o tym, iż firma ogłosiła stan bankructwa.

Fury już bez subskrypcji

Elrond, 12 grudnia 2007, 13:27

Nie chciałbym mówić, że wykrakaliśmy, ale dosłownie wczoraj pisaliśmy o kłopotach firmy Auran związanych ze słabo przyjętą wśród graczy Fury, a dzisiaj możemy dopisać dalszy ciąg tej historii. Fury staje się dostępna bez subskrypcji, a na ten fakt bynajmniej nie wpływa jej popularność.

Zwolnienia w Auran, jednak studio wciąż funkcjonuje
Zwolnienia w Auran, jednak studio wciąż funkcjonuje

Elrond, 11 grudnia 2007, 09:28

Tony Hilliam, prezes zarządu niezależnego, australijskiego studia deweloperskiego Auran, którego najnowszym projektem jest wydana niedawno produkcja z rodzaju MMO, Fury, potwierdził plotki o zwolnieniach w firmie. Zaprzeczył jednocześnie doniesieniom, iż zarówno firma jak i wspomniana gra „zmarły śmiercią naturalną”.

Battlestar Galactica i Exit od jutra w ofercie Xbox LIVE Arcade
Battlestar Galactica i Exit od jutra w ofercie Xbox LIVE Arcade

Metatron, 23 października 2007, 11:31

Już jutro oferta Xbox LIVE Arcade powiększy się o kolejne dwa tytuły, kosmiczną strzelaninę Battlestar Galactica oraz konwersje popularnej gry logiczno-zręcznościowej z PSP – Exit. Ponadto, jak ogłosił Microsoft, od jutra możemy spodziewać się także dodatków do Bomberman Live oraz Pinball FX.

Premiera gry Battlestar Galactica już w przyszłym tygodniu
Premiera gry Battlestar Galactica już w przyszłym tygodniu

Metatron, 19 października 2007, 19:29

Sierra Online, oddział Vivendi Games, na początku tego roku zapowiedziała grę Battlestar Galactica, wykorzystującą uniwersum popularnego serialu s-f. Teraz poinformowała o tym, kiedy wspomniana produkcja zadebiutuje. Jak się okazało, będzie to już w przyszłym tygodniu.