Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Trainz (PC)
OkładkaTrainz (PC)

Trainz PC

Wirtualny symulator modeli kolejowych, pozwalający na zbieranie i rozbudowę swojej kolekcji. Dokładnie odwzorowane modele kolejek poruszają się po gotowych lub stworzonych edytorem trójwymiarowych trakcjach kolejowych.

Symulacje | pociągi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trainz Premiera PC

7grudnia2001

pudełko PL

4grudnia2002

producent: N3V Games wydawca: Strategy First wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Wirtualny świat modeli trakcji kolejowej i pociągów dla hobbistów i kolekcjonerów pasjonujących się kolejnictwem. Kolekcjonerzy mogą kupować unikalne, realistycznie wykonane, trójwymiarowe modele pociągów w formacie cyfrowym. Każdy z pociągów jest samodzielną częścią kolekcji i może być wymieniany, pożyczany czy odsprzedawany. Wszystkie pociągi poruszają się w trójwymiarowym otoczeniu, które może być dowolnie modyfikowane. Do gry dołączony jest edytor pozwalający na tworzenie własnych modeli pociągów, tras, budynków i wszelkiego oprzyrządowania kolejowego. Dzięki temu każdy może stworzyć swoją własną trakcję i otoczenie, w którym poruszać się będą pociągi. Dodatkowo można korzystać z internetowych serwerów, na których kierujemy pociągami razem z innymi graczami, symulując rzeczywiste trakcje kolejowe.

Podstawowa wersja gry, tzw. pakiet startowy jest do pobrania za darmo. W skład pakietu wchodzi kilka modułów, lokomotyw, wagonów i akcesoriów kolejowych. Wszystkie dodatkowe modele są dostępne za niewielką opłatą. Modele stworzonych przez samych graczy również są dostępne nieodpłatnie.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 582 głosów czytelników.

Trainz cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Trainz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Trainz Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 700MHz
  • 256MB RAM
  • akcelerator 3D