Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Trainz Railroad Simulator 2004 (PC)
OkładkaTrainz Railroad Simulator 2004 (PC)

Trainz Railroad Simulator 2004 PC

Trainz Railroad Simulator 2004 jest rozbudowaną symulacją kolei, stworzoną przez specjalizujące się w tego rodzaju produkcjach studio deweloperskie Auran.

Symulacje | pociągi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Trainz Railroad Simulator 2004 Premiera PC

21października2003

pudełko PL

29kwietnia2004

producent: N3V Games wydawca: Strategy First wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Trainz Railroad Simulator 2004

Microsoft Train Simulator

Train Driver

RailWorks

Niezwykle realistyczny i zaawansowany symulator kolei, dający możliwość zwykłemu graczowi pokierowania 200 tonowymi olbrzymami. Prowadzenie pociągów nie jest jednak jedyną atrakcją jaką oferuje nam Trainz 2004, a samo funkcjonowanie kolei poznajemy z kilku różnych perspektyw. Pierwsza, jakże oczywista - to codzienność maszynistów. Beztrosko prowadząc naszą maszynę, mamy okazję podziwiać perfekcyjnie wymodelowany świat 3D i świetną interakcję z otoczeniem. Najlepsze jest jednak to, że sami możemy stworzyć świat po którym będziemy podróżować, a bajecznie prosty edytor map jest ograniczony wyłącznie naszą wyobraźnią (możemy tworzyć miasta, wsie, góry, a nawet lasy). W grze doświadczymy również pracy biurowej, w której zadbamy o rozkład jazdy pociągów, wywiązywanie się maszynistów z powierzonych im zadań i dbanie, aby pasażerowie i towar (m.in. węgiel, żywność, drewno, ziarno, metal, minerały, samochody) transportowane naszymi kolejami docierał w dobre miejsce na określony czas.

W grze mamy dostęp do parowych, dieselowskich i elektrycznych lokomotyw - razem około 50-ciu modeli. Jednak dzięki bogato rozwiniętej społeczności miłośników gry Trainz, w sieci znajdziemy setki nowych typów pociągów tworzonych z pasją, przez samych graczy. Na dodatkowych maszynach nie kończy się jednak internetowa scena gry Trainz – w sieci, aż roi się od różnorakich elementów świata gry, jakie możemy wykorzystywać podczas zabawy z edytorem map. Sama zaś fizyka jazdy dostępnymi w grze maszynami ma rekomendację prawdziwych inżynierów z branży kolejnictwa, co gwarantuje graczom maksymalny realizm podczas kierowanie lokomotywami.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 642 głosów czytelników.

Trainz Railroad Simulator 2004 cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Trainz Railroad Simulator 2004

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Trainz Railroad Simulator 2004 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800MHz
  • 256MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D