Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2014, 09:29

autor: Góral

Trainz: A New Era ukaże się w lutym 2015 roku

Studio N3V Games poinformowało, że Trainz: A New Era, nowa odsłona popularnego symulatora pociągów, ukaże się 27 lutego 2015 roku na komputerach osobistych. Przy okazji opublikowano nagranie, na którym deweloperzy omawiają m.in. elementy oprawy graficznej.

Trainz: A New Era w skrócie:
  • Gatunek: symulator pociągów
  • Deweloper: N3V Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 27 lutego 2015 roku

Studio N3V Games ujawniło datę premiery gry Trainz: A New Era. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych 27 lutego 2015 roku. Przy okazji opublikowano także nowy materiał wideo, na którym deweloperzy omawiają poszczególne elementy oprawy graficznej i interfejsu. Nowy symulator pociągów działać ma w oparciu o silnik E2, stworzony specjalnie na potrzeby Trainz. Dzięki temu gracze obejrzą na ekranach monitorów realistyczne widoki (m.in. lepsze cieniowanie i oświetlenie), czy też dokładnie odwzorowany na podstawie stanu torów ruch pociągu (w tym także kołysanie się kabiny, obserwowane z jej wnętrza). Nie zabraknie również proceduralnie animowanych skrzyżowań, wsparcia dla trybu wieloekranowego, działającej w czasie rzeczywistym fizyki itd.

Deweloperzy zapewnili także, że udostępnią możliwość dostosowania systemu kontroli, a całość uzupełniona zostanie o tryb multiplayer oraz dostęp do ponad 250 tys. darmowych dodatków DLC z poziomu The Download Station. Pisząc w skrócie, szykuje się niezła gratka dla fanów tego typu produkcji.

Trainz: A New Era to symulator pociągów. - Trainz: A New Era ukaże się w lutym 2015 roku - wiadomość - 2014-11-28
Trainz: A New Era to symulator pociągów.

Trainz: A New Era ukaże się w lutym 2015 roku - ilustracja #2Trainz: A New Era to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów pociągów, w której nie tylko zasiadamy za sterami potężnych maszyn pędzących po szynach, ale także samodzielnie tworzymy trasy. Tytuł powstał dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter w 2013 roku. Twórcy potrzebowali na produkcję 165 tysięcy dolarów australijskich, jednak finalnie udało im się zebrać ponad 191 tys.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Trainz: Nowa Era

Trainz: Nowa Era