Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Trucking (znaczek furgonetki) - Aktywa GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas objaśnia gromadzenie aktywów związanych z Trucking – byciem kierowcą ciężarówki dla RC Haul.

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto San Andreas znajduje się opis gromadzenia aktywów powiązanych z transportem towarów ciężarówką. Dowiecie się jak nawiązać relacje z firmą RC Haul, a także na jakich zasadach odbywa się przewożenie towarów tirem.

Trucking (znaczek furgonetki) - odblokowanie

W misji Tanker Commander razem z Cataliną dostarczacie kradzioną cysternę niejakiemu Whittakerowi, paserowi z Flint County - GTA San Andreas: Trucking (znaczek furgonetki) - Aktywa - GTA San Andreas - poradnik do gry

W misji "Tanker Commander" razem z Cataliną dostarczacie kradzioną cysternę niejakiemu Whittakerowi, paserowi z Flint County. Od tej chwili masz możliwość wzięcia udziału w misjach polegających na przewożeniu ciężarówkami towarów w różne miejsca. W tym celu wejdź w czerwony znacznik w bazie RC Haul (znaczek furgonetki na mapie). Za każdy kurs otrzymujesz zapłatę, a w trakcie jazdy musisz uważać na umykający czas, upierdliwą policję i delikatny towar w kontenerze. Łącznie do wykonania jest 8 misji.

Lista misji przewozu towarów

  1. Mission 1. Cel podróży: jedno z miasteczek w Red County (Dillimore, Blueberry). Warunki jazdy: musisz dostarczyć towar maksymalnie do godziny 13.30. Zapłata: 1000$.
  2. Mission 2. Cel podróży: Montgomery w Red County. Warunki jazdy: przewozisz delikatny towar, za który w stanie nienaruszonym otrzymasz 1500$. Każde uderzenie o przeszkodę terenową (wskaźnik uszkodzeń "damage") redukuje tą sumę. Zapłata: max. 1500$.
  3. Mission 3. Cel podróży: Willowfield w Los Santos. Warunki jazdy: przewozisz nielegalny towar, masz cały czas na karku policję (3 gwiazdki alarmowe). Radiowozy starają się spychać cię na pobocze lub idą na "czołówkę", nie wdawaj się z nimi w żadne przepychanki, bo odczepisz naczepę (w takim wypadku masz 60 sekund na ponowne zaczepienie). Najlepszy sposób na gliny to wcisnąć w podbramkowej sytuacji hamulec do oporu. Pojazdy stróżów prawa najprawdopodobniej zmyli ten manewr i powpadają na siebie nawzajem. Zapłata: 2000$.
  4. Mission 4. Cel podróży: południowa część Whetstone. Warunki jazdy: przewozisz "gorący" towar, policja jest w stanie podwyższonej gotowości (2 gwiazdki alarmowe). Do celu musisz dojechać w niecałe 9 minut, więc by się wyrobić, skorzystaj z biegnącej przez Whetstone autostrady. Zapłata: 3000$.
  5. Mission 5. Cel podróży: Easter Bay Airport w San Fierro. Warunki jazdy: przewozisz delikatny towar, za który w stanie nienaruszonym otrzymasz 4000$. Każde uderzenie o przeszkodę terenową (wskaźnik uszkodzeń "damage") redukuje w dół tą sumę. Zapłata: max. 4000$.
  6. Mission 6. Cel podróży: Easter Basin w San Fierro. Warunki jazdy: przewozisz nielegalny towar, jesteś bezustannie "na celowniku" policji (3 gwiazdki alarmowe). Najlepszym sposobem na niespotkanie glin jest podróż do San Fierro przebiegającymi tuż obok bazy torami kolejowymi. Niebezpieczeństwo stwarzają jedynie nadjeżdżające z naprzeciwka pociągi. Zapłata: 5000$.
  7. Mission 7. Cel podróży: Green Palms w północnej części stanu. Warunki jazdy: misja nocna, w trakcie której musisz dowieźć do celu delikatny towar przed godziną 6.45 rano. Za dostarczenie ładunku w stanie nienaruszonym otrzymasz 7000$. Każde uderzenie o przeszkodę terenową (wskaźnik uszkodzeń "damage") redukuje w dół tą sumę. Zapłata: max. 7000$.
  8. Mission 8. Cel podróży: Whitewood Estates w Las Venturas. Warunki jazdy: przewozisz nielegalny towar, jesteś atakowany z lądu i powietrza przez doborowe oddziały policji (4 gwiazdki alarmowe). Zapłata: 10000$.

Nagroda za wykonanie misji: baza ciężarówek RC Haul przynosi okresowo dochód do 2000$, masz możliwość zarabiania jako kierowca ciężarówki (misje zlecane na terenie RC Haul).