Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Misje pojazdów - Taxi Driver, Pimping, Vigilante - solucja GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do GTA San Andreas zawiera opisy misji pojazdów Taxi Driver, Pimping i Vigilante wraz z informacjami o ich nagrodach.

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto San Andreas możecie znaleźć opisy wybranych misji zakładających wykorzystywanie pojazdów (Vehicle Missions), a konkretnie Taxi Driver, Pimping oraz Vigilante. Dowiecie się jakie założenia mają misje z wymienionych kategorii, jak je poprawnie zaliczać oraz jakie są powiązane z nimi unikalne nagrody.

Ogólne założenia misji pojazdów

Misje wykonywane przy użyciu pojazdów specjalnych składają się zazwyczaj z kilku zadań o narastającym stopniu trudności. Ich wspólną cechą jest ograniczenie, które zabrania ci opuszczać maszyny w trakcie akcji oraz fakt, że na realizację wszystkich celów masz bardzo mało czasu. Jeśli uda ci się zaliczyć którąś z Vehicle Mission, w późniejszym okresie możesz przechodzić ją wielokrotnie po to, by zarobić trochę kasy lub pobić dotychczasowe rekordy.

Taxi Driver

W każdym z miast możesz spróbować trudnego chleba taksówkarza - GTA San Andreas: Misje pojazdów - Taxi Driver, Pimping, Vigilante - solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

W każdym z miast możesz spróbować trudnego chleba taksówkarza. Wystarczy wsiąść do żółtego Taxi lub Cabbie i wcisnąć R3. Od tej chwili szukasz klientów (oznaczonych niebieską strzałką) i wozisz ich do miejsc, które ci wskażą. W trakcie jazdy towarzyszą ci na ekranie następujące wskaźniki: "time" (limit czasowy, w którym musisz się zmieścić), "fares" (numer kursu) i "tip" (zależny od czasu trwania danego kursu i stopnia uszkodzenia taksówki - gdy spada, maleje napiwek). Po dowiezieniu klienta do celu otrzymujesz zapłatę i szukasz następnego chętnego (masz na to ograniczony czas).

W zależności od tego, jak się sprawujesz, wynagradzany jesteś rozmaitymi premiami: za szybki dowóz klienta, za przejechanie pięciu kursów pod rząd itd. Największym problemem w trakcie jazdy jest uciążliwy ruch miejski, zmuszający cię do kluczenia, wymijania na czerwonym świetle, jazdy pod prąd, a nawet spychania innych aut z drogi, by tylko zdążyć na czas. Taka zabawa powoduje stopniowe zużywanie się taksówki i w konsekwencji jej zniszczenie, a wymiana wozu na nowy jest zabroniona. Dlatego ważne jest mistrzowskie opanowanie kierownicy, by jak najrzadziej w coś uderzać i obijać swój wóz. Do całkowitego zaliczenia misji musisz odbyć 50 kursów.

Nagroda za wykonanie misji: taksówki otrzymują Nitro (przyspieszenie) i Boost (hydrauliczne amortyzatory)

Pimping

W miastach San Andreas prostytucja jest bardzo rozpowszechniona, prawie na każdym rogu stoi panienka - GTA San Andreas: Misje pojazdów - Taxi Driver, Pimping, Vigilante - solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

W miastach San Andreas prostytucja jest bardzo rozpowszechniona, prawie na każdym rogu stoi panienka. Krociowe zyski z tego biznesu mogą być również twoim udziałem, wystarczy tylko zdobyć wóz Broadway (dostajesz go m.in. od Jizzy'ego w jednej z misji) i wcisnąć R3. Od tej chwili przejmujesz obowiązki sutenera: wozisz panienki (oznaczone niebieskimi strzałkami) do klientów, odbierasz je z miejsca schadzki i inkasujesz zapłatę.

Pamiętaj, że klient nie będzie czekał wiecznie na twoją sztukę, musisz mu ją dostarczyć w określonym czasie (wskaźnik "time" na ekranie). Niekiedy przytrafia się brutalny napaleniec, który woli damski boks od kobiecych wdzięków, wtedy musisz pospieszyć z pomocą dziewczynie i uziemić gościa.

Zapłata za seks składa się z trzech pozycji: Trick Cut (stawka za numerek), Multiplier (mnożnik podstawowej stawki zależny od ilości zaliczonych przez ciebie kursów) i Total Cash (pozyca pierwsza pomnożona przez drugą). Całe zadanie "Pimping" zostaje zaliczone wtedy, gdy uda ci się zrobić 10 kursów ("pimp") pod rząd. Pamiętaj, że nie możesz przerwać zabawy w dowolnym momencie, ponieważ po powrocie do gry będziesz musiał zaczynać karierę sutenera od nowa.

Nagroda za wykonanie misji: możesz zarabiać jako sutener

Vigilante

Kiedy wejdziesz w posiadanie któregoś z pojazdów policyjnych, po wciśnięciu R3 zostajesz łowcą nagród, likwidującym za pieniądze kryminalistów - GTA San Andreas: Misje pojazdów - Taxi Driver, Pimping, Vigilante - solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Kiedy wejdziesz w posiadanie któregoś z pojazdów policyjnych, po wciśnięciu R3 zostajesz łowcą nagród, likwidującym za pieniądze kryminalistów. Przez radio łapiesz namiary na wóz podejrzanego (lub podejrzanych, może być ich większa ilość), po czym jedziesz mu na spotkanie. Twój cel jest w ruchu, dlatego obserwuj jego pozycję na radarze i mapie (zaznaczony jest na czerwono). Na ekranie widzisz następujące wskaźniki: "time left" (czas do końca danego zlecenia), "level" (numer poziomu zadania) i "kills" (liczba przestępców na sumieniu).

Po zlokalizowaniu pojazdu kryminalisty musisz spróbować go zatrzymać. Uderzaj, taranuj, spychaj, aż bandyta skończy w płomieniach potrzaskanego wozu lub wyskoczy ze środka na ulicę. Wtedy ty zrób to samo i poślij mu kulkę. Otrzymasz zapłatę, bonusowe sekundy do "time left" i kolejne zlecenie. Dużym problemem w trakcie zabawy jest zachowanie policji, która wcale nie uważa cię za sojusznika. Najlżejsze złamanie przepisu drogowego, czy oddanie strzału w pobliżu radiowozu ściąga ci na głowę całą armię, ciężko w takich warunkach łapać przestępców. Dodatkowym minusem jest drastycznie malejąca wytrzymałość auta, obijanego przez przestępców i gliny, a wymiana starego na nowe jest niedozwolona. Po każdym opuszczeniu radiowozu musisz wrócić do środka w ciągu minuty, inaczej misja zostanie przerwana. Łącznie do zaliczenia jest 12 poziomów (levels):

 1. Level 01. Ilość przestępców: 1. Ilość samochodów przestępców: 1
 2. Level 02. Ilość przestępców: 2. Ilość samochodów przestępców: 1
 3. Level 03. Ilość przestępców: 3. Ilość samochodów przestępców: 1
 4. Level 04. Ilość przestępców: 4. Ilość samochodów przestępców: 1
 5. Level 05. Ilość przestępców: 5. Ilość samochodów przestępców: 2
 6. Level 06. Ilość przestępców: 6. Ilość samochodów przestępców: 2
 7. Level 07. Ilość przestępców: 7. Ilość samochodów przestępców: 2
 8. Level 08. Ilość przestępców: 8. Ilość samochodów przestępców: 2
 9. Level 09. Ilość przestępców: 9. Ilość samochodów przestępców: 3
 10. Level 10. Ilość przestępców: 10. Ilość samochodów przestępców: 3
 11. Level 11. Ilość przestępców: 11. Ilość samochodów przestępców: 3
 12. Level 12. Ilość przestępców: 12. Ilość samochodów przestępców: 3

Nagroda za wykonanie misji: twój pancerz wzmocniony zostaje o 150 jednostek, możesz zarabiać jako łowca nagród