Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Los Santos, solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z regionu Los Santos, które zleca Cesar Vialpando.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z Los Santos, których zleceniodawcą jest Cesar Vialpando oznaczony na mapie świata literami CV.

Cesar Vialpando (CV) - lokalizacja

W Los Santos bierzesz udział tylko w jednej misji, zlecanej przez chłopaka Kendl. Po prostu odbierz telefon od Cesara i przyjmij jego zaproszenie na wyścig.

High Stakes, Low-Rider

Postanawiasz spróbować szczęścia w nielegalnym wyścigu samochodowym, organizowanym przez kumpli Cesara - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Los Santos, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Postanawiasz spróbować szczęścia w nielegalnym wyścigu samochodowym, organizowanym przez kumpli Cesara. Udaj się do miejsca w El Corona, w którym ostatnio spotkałeś chłopaka Kendl. Pamiętaj, że aby wziąć udział w zmaganiach, musisz dysponować lowriderem. Jeśli porzuciłeś lub zniszczyłeś maszynę z poprzedniej misji, zerknij na domki leżące naprzeciw punktu spotkania z Latynosem. Przy jednym z nich stoi przerobiony Voodoo - możesz go "pożyczyć". Ruszajcie z Kendl i Cesarem na miejsce startu wyścigu.

Pamiętaj o podstawowej zasadzie: jest was sześciu, ale zwycięzca jest tylko jeden i to on zgarnia całą pulę - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Los Santos, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pamiętaj o podstawowej zasadzie: jest was sześciu, ale zwycięzca jest tylko jeden i to on zgarnia całą pulę. Początek rywalizacji jest w Verdant Bluffs, a koniec na molo w Santa Maria Beach. W trakcie wyścigu nie wyrywaj się do przodu, weź poprawkę na fakt, że na ulicach panuje zwykły miejski ruch i auta zwykłych mieszkańców będą wam przeszkadzać w zmaganiach. Część rywali bez twojej pomocy wyląduje na ścianie budynku, słupie lub masce "neutralnego" samochodu, zwalniając ci miejsce w czołowej grupie.

Gdy znajdziesz się na wysokiej pozycji, robi się luźniej i wtedy możesz dodać gazu. Końcowy etap wyścigu to długa prosta na molo, zakończona metą. Na tym odcinku możesz po raz ostatni spróbować wyprzedzić prowadzące wozy, które są wolniejsze od twojej maszyny. Uważaj na auta jadące z naprzeciwka, jedno czołowe zderzenie zakończy marzenia o zwycięstwie.

Nagroda za wykonanie misji: 1000$