Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas opisuje misje-wyzwania (Challenge Missions) Chiliad, Ammu-Nation, NRG-500 oraz BMX.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy misji-wyzwań (Challenge Missions) dostępnych w grze. Opisaliśmy założenia poszczególnych wyzwań, techniki wygrywania ich, a także zestawiliśmy nagrody przewidziane za ich pomyślne zaliczanie.

Challenge Missions - podstawowe informacje

Challenge Missions są grupą zadań będących "wyzwaniami". To niezwykle trudne misje, realizacja których wymaga zazwyczaj wielogodzinnego treningu i dużej dozy szczęścia. Lubisz huk wystrzałów? Czujesz dreszczyk emocji podczas zjazdu ze stromej góry? Nie obawiasz się dużych prędkości i wyskoków na wiele metrów w powietrze? Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiadasz "tak", Challenge Missions są dla ciebie.

The Chiliad Challenge - zjazd na rowerze z góry

Szalony zjazd rowerem górskim z Mount Chiliad odbywa się w godzinach 7 - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Szalony zjazd rowerem górskim z Mount Chiliad odbywa się w godzinach 7.00-18.00. Po wskoczeniu na siodełko roweru, znajdującego się na szczycie góry, bierzesz udział w zmaganiach przeciwko 5 innym zawodnikom. Trasa jest niezwykle stroma i kręta, a w odróżnieniu od innych wyścigów, tutaj musisz umiejętnie operować hamulcem, by nie spaść w przepaść. Trasę tradycyjnie wskazują czerwone znaczniki, których absolutnie nie możesz pominąć w trakcie zjazdu.

Najlepiej trzymaj się blisko czołówki i zaatakuj na ostatniej prostej - jest najdłuższa i o dziwo, wszyscy na niej zwalniają, więc masz szansę wyprzedzić rywali - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Najlepiej trzymaj się blisko czołówki i zaatakuj na ostatniej prostej - jest najdłuższa i o dziwo, wszyscy na niej zwalniają, więc masz szansę wyprzedzić rywali. Przy wywrotce masz 25 sekund na powrót na siodełko. Po zjechaniu na sam dół musisz samodzielnie pofatygować się na szczyt, by spróbować ponownie szczęścia. Do zaliczenia są trzy wyścigi: 1. Scotch Bonnet Yellow Route, 2. Birdseye Winder, 3. Cobra Run. Zwycięstwo w danym wyścigu odblokowuje dostęp do następnego.

Ammu-Nation Challenge - strzelnica

W niektórych sklepach Ammu-Nation mieści się strzelnica - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

W niektórych sklepach Ammu-Nation mieści się strzelnica. Po wejściu w czerwony znacznik możesz podnieść swoje umiejętności w posługiwaniu się różnymi rodzajami broni palnej. Czekają na ciebie: pistol, micro smg, shotgun i AK-47. Zabawa polega na strzelaniu do tarcz o ludzkich kształtach, z których każda podzielona jest na malutkie obszary, które można i należy odstrzeliwać osobno, po kawałku. "Zaliczenie" każdej broni polega na przejściu serii testów, podzielonych na rundy.

Abyś nie miał zbyt łatwo, razem z tobą rywalizuje dwóch śmiałków. Za każdym razem wygrywa ten, który wyrobi się w danej rundzie jako pierwszy. Przed tobą następujące zadania:

  1. Round 1. Strzelanie do dwóch nieruchomych tarcz.
  2. Round 2. Strzelanie do trzech ruchomych tarcz.
  3. Round 3. Strzelanie do ruchomych tarcz, wspólnych dla całej trójki. Wygrywa ten, który pierwszy odstrzeli 20 kawałków makiety.
Żadna spluwa nie ma ograniczonej ilości amunicji, więc możesz grzać do makiet bez opamiętania, pamiętaj jednak o obowiązku przeładowania - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Żadna spluwa nie ma ograniczonej ilości amunicji, więc możesz grzać do makiet bez opamiętania, pamiętaj jednak o obowiązku przeładowania. Po zaliczeniu testu z jednej broni, przechodzisz do analogicznych zajęć z kolejną. Aby ukończyć cały program szkolenia, musisz zaliczyć testy dla wszystkich broni jednym ciągiem. Pamiętaj, że wystarczy jedno potknięcie, byś musiał całe strzelanie zaczynać od nowa.

NRG-500 Challenge - triki na motocyklu

Misja NRG-50 Challenge jest identyczna w założeniach jak BMX Challenge w Los Santos - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Misja NRG-50 Challenge jest identyczna w założeniach jak BMX Challenge w Los Santos. Jedna z nabrzeżnych hal w Easter Basin (San Fierro), leżąca blisko żurawia portowego, zawiera suchy dok. Stoi tam motocykl model NRG-500. Po wskoczeniu na siodełko maszyny i wciśnięciu R3 masz możność sprawdzenia się jako wyczynowiec, a ściany suchego doku zamieniają się w rampy i wyskocznie. Musisz kolekcjonować w ograniczonym czasie kilkanaście pierścieni, rozsianych po całym doku. Zebranie każdej sztuki to dodatkowe 10 sekund do czasu ogólnego.

Większość krążków jest łatwych do zebrania, wystarczy przez nie przejechać - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Większość krążków jest łatwych do zebrania, wystarczy przez nie przejechać. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba dosięgnąć pierścieni ulokowanych na sporej wysokości. Dolecisz do nich wybijając się wysoko ze stromych ścian doku. To dość trudna sztuka, wymagająca długiego, wytężonego treningu. Pamiętaj, że nie możesz zamienić motocykla na inny pojazd ani z niego zejść. Po opuszczeniu siodełka masz 25 sekund na powrót, inaczej misja nie zostanie zaliczona.

Większość krążków jest łatwych do zebrania, wystarczy przez nie przejechać. Problemy zaczynają się, kiedy trzeba dosięgnąć pierścieni ulokowanych na sporej wysokości. Dolecisz do nich wybijając się wysoko ze stromych ścian doku. To dość trudna sztuka, wymagająca długiego, wytężonego treningu. Pamiętaj, że nie możesz zamienić motocykla na inny pojazd ani z niego zejść. Po opuszczeniu siodełka masz 25 sekund na powrót, inaczej misja nie zostanie zaliczona.

BMX Challenge - triki na rowerze

Misja BMX Challenge jest identyczna w założeniach jak NRG-500 Challenge - GTA San Andreas: Misje-wyzwania (Challenge Missions) - solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Misja BMX Challenge jest identyczna w założeniach jak NRG-500 Challenge. Po wskoczeniu na siodełko BMX-a w skate parku w Los Santos (dzielnica Glen Park) masz do zebrania w ograniczonym czasie kilkanaście pierścieni, porozrzucanych po całym terenie. Używaj ramp do wybijania się w powietrze i łapania wysoko zawieszonych krążków, każdy dodaje ci 10 bonusowych sekund do upływającego czasu. Jeśli spadniesz z siodełka, masz 25 sekund na ponowny powrót, inaczej misja nie zostanie zaliczona.