Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

MADD DOGG - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

MADD DOGG . Gwiazda czarnej muzyki rap, idol milionów oraz wielki pechowiec. Dzięki działalności Carla stracił książkę rymów do tekstów piosenek, osobistego menadżera, sławę i pieniądze. Uratowany przez CJ'a podczas próby samobójczej, powrócił do biznesu, odżył, a swego niedawnego prześladowcę zatrudnił jako nowego impresario.

CESAR VIALPANDO - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

CESAR VIALPANDO . Latynoski gangster, członek Varrio Los Aztecas i narzeczony siostry CJ'a. O ile Sweet nie przepada za Cesarem i chętnie by go poczęstował kulką, o tyle Carl darzy go przyjaźnią i traktuje jak szwagra. Wspólnie przeżywają mnóstwo przygód, w których niejeden raz ratują sobie skórę nawzajem.

KENDL JOHNSON - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

KENDL JOHNSON . Siostra CJ'a i Sweeta, narzeczona Cesara. W sporach między braćmi często spełnia rolę rozjemcy, sama jednak woli chodzić własnymi ścieżkami. Ku rozpaczy Sweeta, dziewczyna zakochała się w członku obcego gangu i wspólnie planują przyszłość.

CATALINA - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

CATALINA . Kuzynka Cesara, ostra, niebezpieczna nimfomanka. Razem z Carlem sterroryzowali całe Red County, choć prawdę mówiąc, żaden z ich planów nie wypalił do końca. Wkurzona na CJ'a porzuciła go, oszukała i wyjechała z Claudem, nowym kochankiem do Vice City, gdzie podobno przebywa do dzisiaj.

TRUTH - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

TRUTH . Handlarz i producent marihuany, spadkobierca hippisowskiej pop-kultury, a jednocześnie miłośnik nowinek technicznych. Jego pacyfistyczne poglądy nijak się mają do kilku ton śmiercionośnego zielska, które uprawia na swojej farmie, ale w gruncie rzeczy to bardzo spokojny, życzliwy człowiek. Po przyjeździe do San Fierro, dzięki swoim znajomościom, pomógł Carlowi stanąć na nogi.

JETRHO/DWAYNE - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

JETRHO/DWAYNE . Dwójka świetnych mechaników samochodowych, pracujących w warsztacie CJ'a w San Fierro. Dzięki latom pracy "w zawodzie" potrafią z każdego wozu wycisnąć ostatnie soki, tworząc wspaniałe lowridery, roadstery, czy inne tunningowe cacka.

ZERO - Główne postacie cz.2 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

ZERO. Młody, genialny konstruktor modeli latających oraz różnorakiego sprzętu elektronicznego. Jego wysokie kwalifikacje są na rękę Carlowi, który chętnie korzysta z usług okularnika. Problemem Zero jest Berkley - drugi równie doskonały twórca mechanicznych zabawek i jednocześnie zaciekły wróg. Potyczki ich modeli bojowych są słynne w całym San Fierro.