Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z miasta San Fierro, które zleca alfons Jizzy.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z lokacji San Fierro, których zleceniodawcą jest alfons o pseudonimie Jizzy oznaczony na mapie świata niebieskim znakiem czaszki.

Jizzy (niebieski znak czaszki) - lokalizacja

Bycie cynglem największego sutenera w mieście nie jest czynnością zbyt chwalebną, ale obcujesz przynajmniej z pięknymi kobietami - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Bycie "cynglem" największego sutenera w mieście nie jest czynnością zbyt chwalebną, ale obcujesz przynajmniej z pięknymi kobietami. Bierzesz udział w misjach zlecanych przez Jizzy'ego po wejściu w czerwony znacznik przed jego klubem w Bridge Gant.

T-Bone Mendez

Jesteś świadkiem kłótni Jizzyego z Mendezem - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Jesteś świadkiem kłótni Jizzy'ego z Mendezem. T-Bone jest niezadowolony z podziału zysków i podejrzewa sutenera o jakieś machlojki. Większą awanturę uniemożliwia telefon ze złymi nowinami: ktoś przechwycił ciężarówkę z narkotykami, należącą do Loco Syndicate. Z wypatroszonego wnętrza gangsterzy wygarniają właśnie towar. Trzeba ratować ładunek, jeśli nie jest jeszcze za późno.

Jedź jak najszybciej do Downtown, gdzie w okolicach mostu stoi unieruchomiona ciężarówka - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Jedź jak najszybciej do Downtown, gdzie w okolicach mostu stoi unieruchomiona ciężarówka. Gdy zbliżysz się do pojazdu, zobaczysz czterech motocyklistów ładujących na swoje maszyny skradzione z wozu paczki. Na twój widok wskoczą na dwuślady i dadzą dyla. Wsiądź na stojący obok wolny motocykl i pognaj za nimi. Rozjadą się we wszystkie możliwe strony, ale cel mają jeden: kryjówka w Ocean Flats. Zanim tam dotrą, musisz im odebrać towar.

Podjeżdżaj do każdego delikwenta od tyłu i w biegu zabieraj mu paczkę (wciśnij L1) - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Podjeżdżaj do każdego delikwenta od tyłu i w biegu zabieraj mu paczkę (wciśnij L1). Pozbawiony ładunku bandzior ani pomyśli odpuścić i postara się wpakować cię na mur, a gdy wylecisz z siodełka, nafaszerować ołowiem. Nie czekając na takie atrakcje możesz sam zatrzymać maszynę i rozwalić natręta, ale szkoda na to czasu (którego nie masz zbyt wiele). Najlepszym wyjściem jest najpierw ogołocić z pakunków całą czwórkę, a potem już na spokojnie zatrzymać motocykl i uziemić wszystkich naraz. Z odzyskanym towarem udaj się do klubu Jizzy'ego.

Nagroda za wykonanie misji: 5000$, respekt +

Mike Toreno

Kolejna kłótnia wspólników znów przerwana zostaje telefonem - dzwoni Mike Toreno. Najnowszy transport narkotyków ponownie zostaje przejęty przez konkurencję. Gangsterzy nie wiedzą jednak, że Mike siedzi w skradzionej ciężarówce, zamknięty razem z towarem. Bateria w jego komórce wytrzyma jeszcze pięć i pół minuty, przez ten czas musicie go odnaleźć. Wskakuj z Mendezem do auta i kierujcie się na miasto, zgodnie ze wskazówkami Toreno. Najpierw jedźcie na budowę do Doherty, następnie do doków w Easter Basin i ostatecznie na lotnisko w Easter Bay Airport.

Będąc na terenie lotniska namierzcie ciężarówkę wyłapując sygnał z zainstalowanego w niej nadajnika - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Będąc na terenie lotniska namierzcie ciężarówkę wyłapując sygnał z zainstalowanego w niej nadajnika. Obserwuj wskaźnik "signal" na ekranie: jeśli rośnie - zbliżacie się do ciężarówki, jeśli maleje - oddalacie się. Gdy już namierzycie cel i podjedziecie do gangsterów, ci w panice zaczną uciekać, ale nie daj im zbyt daleko odjechać. Po chwili opuszczą wozy i zaczną do was strzelać. Odjedź kawałek dalej i stań tak, byś mógł schować się za maską samochodu. Posyłaj im kulkę za kulką do momentu, aż wszyscy będą martwi.

Możecie uwolnić Toreno - GTA San Andreas: Jizzy (niebieska czaszka) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Możecie uwolnić Toreno. Facet zareaguje na twój widok nerwowo, ale w ostateczności wszystko dobrze się skończy. Teraz jeszcze musicie zniszczyć ciężarówkę z towarem, żeby zatrzeć wszystkie ślady walki. Po wykonanej robocie ewakuujcie się z "gorącego" terenu. Niestety, policja znajdzie ciała strażników przy bramie i was zidentyfikuje - czekają już na was przy wyjeździe z lotniska. Nie wdawaj się w walkę, tylko pędź do najbliższego warsztatu Pay'n'Spray. Po przemalowaniu wozu gliny już was nie tkną, udajcie się się do klubu Jizzy'ego.

Nagroda za wykonanie misji: 7000$, respekt +