Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

San Fierro - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

Tenpenny (G)

Jedyną w San Fierro misję, sygnowaną przez Tenpennego rozgrywasz po wejściu w czerwony znacznik przy twoim garażu w Doherty.

Snail Trail

Masz wątpliwą przyjemność gościć swoich prześladowców z Los Santos - Tenpenny'ego i Pulawskiego. Gliniarze jak zwykle mają dla ciebie zadanie i jak zwykle jest to mokra robota. Chodzi o uciszenie wścibskiego dziennikarza z San Fierro, piszącego kąśliwy raport na temat korupcji w policji. Niestety, w swojej pracy ma zamiar umieścić nazwisko Pulawskiego, podsunięte mu przez jakiegoś kapusia z Los Santos. Masz zlikwidować i dziennikarza, i kapusia. Według pewnych informacji mają się wkrótce spotkać w jakimś sekretnym miejscu, w twoim rodzinnym mieście.

Najpierw zdobądź broń - San Fierro - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Najpierw zdobądź broń. Za garażem, w jednym z rurociągów, Tenpenny ukrył karabin snajperski. Zabierz go i pobiegnij na stację kolejową po drugiej stronie ulicy, naprzeciw twojego garażu. Niestety, przebywający tam reporter już wsiadł do pociągu i podąża teraz do Los Santos na wspomniane spotkanie z kapusiem.

Musisz go jakoś złapać, więc pędź jak najprędzej na docelową stację pociągu - Market Station - San Fierro - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Musisz go jakoś złapać, więc pędź jak najprędzej na docelową stację pociągu - Market Station. Możesz pojechać drogami Flint County albo przeprawić się łodzią z nadbrzeża San Fierro do Red County i dalej podążać autem lub pociągnąć... torami za pociągiem. Ta ostatnia opcja wydaje się trochę dziwna, ale jest najlepsza. Uważaj tylko na składy pędzące z naprzeciwka. Po przybyciu do Los Santos zlokalizuj pismaka i obserwuj go. Facet po opuszczeniu peronu wezwie taksówkę i pojedzie na spotkanie.

Jedź za nim na tyle ostrożnie, by nie zorientował się, że jest śledzony - San Fierro - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Jedź za nim na tyle ostrożnie, by nie zorientował się, że jest śledzony. Wyznacznikiem jego niepokoju jest wskaźnik "spook-o-meter" - dopóki nie jest naładowany, reporter nie panikuje. Taksówka trochę pokluczy po mieście i w ostateczności skieruje się na molo w Santa Maria Beach. Gdy taryfa zatrzyma się i dziennikarz wysiądzie, wyskocz również z wozu i przygotuj broń. Po chwili oba cele spotkają się z sobą i zaczną rozmawiać.

Namierz spokojnie pierwszego delikwenta z kraja i naciśnij spust - San Fierro - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Namierz spokojnie pierwszego delikwenta z kraja i naciśnij spust. Gdy upadnie, jego towarzysz w panice zacznie uciekać. Gość ma jednak pecha, bo jedyna droga ewakuacji jest obstawiona przez ciebie. Poczekaj spokojnie, aż wybiegnie zza któregoś z budynków i wpakuj mu kulkę.

Nagroda za wykonanie misji: odblokowane misje zlecane przez Triadę (czerwony znak Triady)