Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z hrabstwa Red County, które zleca Cesar Vialpando.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z regionu Red County, których zleceniodawcą jest Cesar Vialpando oznaczony na mapie świata literami CV.

Cesar Vialpando (CV) - drugi zestaw misji

Krótki epizod z Cesarem w tej fazie gry wiąże się z nielegalnym wyścigiem, na który ściąga cię telefonicznie - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Krótki epizod z Cesarem w tej fazie gry wiąże się z nielegalnym wyścigiem, na który ściąga cię telefonicznie. Ważne jest, że poznasz Wu Zi Mu - postać niezmiernie ważną, pełniącą kluczową rolę w twoich przyszłych przygodach.

Wu Zi Mu

Cesar umawia się z tobą telefonicznie na farmie w Red County, niedaleko Montgomery - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Cesar umawia się z tobą telefonicznie na farmie w Red County, niedaleko Montgomery. Masz wziąć udział w dobrze opłacanych, nieformalnych wyścigach. Zorganizuj sobie jakiś wóz i staw się w umówionym miejscu. Poznasz Wu Zi Mu, organizatora zawodów. Chińczyk wydaje ci się trochę dziwny, ale postanawiasz zaryzykować i stanąć na starcie jako jeden z czterech amatorów nagrody.

Trasa wiedzie głównie przez wiejskie drogi Red County, zahaczając od czasu do czasu o jakąś asfaltową szosę (na tych odcinkach uważaj na ruch samochodowy) - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Trasa wiedzie głównie przez wiejskie drogi Red County, zahaczając od czasu do czasu o jakąś asfaltową szosę (na tych odcinkach uważaj na ruch samochodowy). Rywale jadą nieźle, od czasu do czasu próbując zepchnąć cię do rowu, lecz nie oni są twoim głównym przeciwnikiem. Największą bolączką jest sama trasa wyścigu, prowadząca wśród pagórków, wzdłuż brzegu wodnego kanału, przez leśne, kręte przesieki itd.

Niewielkie zboczenie z trasy ma zazwyczaj katastrofalne następstwa - dachowanie, rozbicie auta lub skończenie w nurtach rzeki - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Niewielkie zboczenie z trasy ma zazwyczaj katastrofalne następstwa - dachowanie, rozbicie auta lub skończenie w nurtach rzeki. Głównym zatem mankamentem jest nie trudność w pokonaniu przeciwników, lecz w ukończeniu wyścigu. Dlatego jeśli nie czujesz się doskonałym kierowcą, wybierz sobie lepiej jakieś spokojne, stabilne w prowadzeniu auto (np. samochód terenowy). Pamiętaj, aby nie opuszczać wozu w trakcie wyścigu (masz 24 sekundy na ewentualny powrót), bo zostaniesz zdyskwalifikowany.

Na trasie, co pewien odcinek drogi, porozstawiane są punkty kontrolne w kształcie świetlistych czerwonych znaczników, nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem właściwego kierunku jazdy. Meta znajduje się w lesie, koło tartaku w The Panopticon. Liczy się tylko finisz na pierwszym miejscu.

Nagroda za wykonanie misji: 5000 $

Farewell, My Love...

Catalina znowu pojawia się na horyzoncie - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Catalina znowu pojawia się na horyzoncie. Tym razem daje upust wściekłości obijając ci auto. Wariatka sprawia wrażenie nie pogodzonej z waszym rozstaniem, ale chce to ukryć nasyłając na ciebie Claude'a - swojego nowego kochasia. Zamiast walki na pięści, macie się ścigać o prawo własności do swoich wozów. Stajesz ochoczo na linii startu. Trasa jest dokładnie taka sama jak uprzednio z tym, że prowadzi w odwrotną stronę - na farmę w Red County.

Nie możesz wybrać samochodu do zmagań, jedziesz przydzielonym nowiutkim ZR-350, pojazdem niezwykle szybkim, lecz kompletnie nie nadającym się na wiejskie drogi - GTA San Andreas: Cesar Vialpando (CV) - Red County, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Nie możesz wybrać samochodu do zmagań, jedziesz przydzielonym nowiutkim ZR-350, pojazdem niezwykle szybkim, lecz kompletnie nie nadającym się na wiejskie drogi. Jeśli nie chcesz kręcić się w kółko, delikatnie naciskaj na hamulec, a o ręcznym kompletnie zapomnij. Straty do rywali nadrabiaj na prostych odcinkach, wciskając gaz do dechy. To powinno wystarczyć do zwycięstwa.

Na mecie Catalina nie będzie chciała oddać ci auta twierdząc, że potrzebuje środka lokomocji do Vice City, dokąd chce się przeprowadzić z ukochanym. W zamian za wycofanie się z układu oferuje ci akt własności garażu w San Fierro. Mając nadzieję, że już nigdy jej nie ujrzysz, zgadzasz się na wziąć zamiast wozu nieruchomość.

Nagroda za wykonanie misji: otrzymujesz akt własności garażu w San Fierro