Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

Wyścigi na stadionach

We wszystkich głównych miastach San Andreas znajdują się stadiony, na których odbywają się różnej maści zawody motocrossowe - Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

We wszystkich głównych miastach San Andreas znajdują się stadiony, na których odbywają się różnej maści zawody motocrossowe. Dwie imprezy to typowe wyścigi (Dirt Track, 8-Track), pozostałe to przejazd przez tor przeszkód (Kickstart) oraz totalna demolka na wielkiej arenie (Blood Ring). Możesz wziąć udział w zawodach po wejściu w czerwony znacznik, mieszczący się obok drzwi wejściowych na dany stadion.

Stadion w Blackfield (Las Venturas)

Kickstart

Pojazd: motocykl motocrossowy - Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: motocykl motocrossowy. Czas przejazdu: 4 minuty. Warunki jazdy: na arenie poustawiane są sprzęty (platformy, pętle, rampy itd.), których poprawne przejechanie owocuje zebraniem barwnej kropki. Kolor kropki określa jej punktową wartość: zielony - 1 pkt, żółty - 2 pkt i czerwony - 3 pkt. Twoim zadaniem jest zebranie wymaganej w danym przejeździe ilości punktów (25 pkt). Jeśli spadniesz z motocykla, masz 30 sekund na powrót na siodełko.

Nagroda za zwycięstwo: odblokowany dostęp do pojazdu: Dune

Dirt Track

Pojazd: motocykl motocrossowy - Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: motocykl motocrossowy. Ilość okrążeń: 6. Ilość zawodników: 12. Warunki jazdy: wyścig na wąskim, pofałdowanym torze zamkniętym. Ze względu na dużą ilość uczestników na trasie zdarzają się zatory, gdy kilku zawodników wpadnie na siebie. Jeżeli wjedziesz w taką grupę i wypadniesz z siodełka, koniecznie dosiądź ponownie swoją maszynę. Jazda na innym motocyklu nie wchodzi w rachubę, zostaniesz zdyskwalifikowany. Na jednym z odcinków toru droga się rozwidla - wybierz lewy przejazd.

Nagroda za zwycięstwo: 25000$, odblokowany dostęp do pojazdu: BF Injection

Stadion w East Beach (Los Santos)

8-Track

Pojazd: samochód - Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: samochód. Ilość okrążeń: 12. Ilość zawodników: 12. Warunki jazdy: wyścigi na zamkniętym torze w kształcie ósemki. Duża ilość okrążeń i przeciwników sprawiają, że przejazdom towarzyszą ustawiczne przepychanki z rywalami. Jeśli dodać do tego niewielką szerokość toru, to trudno się dziwić, że w ogóle ciężko jest dojechać do mety, nie mówiąc już o dobrym miejscu w klasyfikacji. Sposobem na bezkolizyjną jazdę jest puszczanie przycisku gazu przed każdym zakrętem. O hamulcu raczej zapomnij (ze względu na poślizgi).

Nagroda za zwycięstwo: 10000$, odblokowany dostęp do pojazdów: Monster Truck, Hotring Racer

Stadion w Foster Valley (San Fierro)

Blood Ring

Pojazd: samochód - Stadiony | Wyścigi w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: samochód. Warunki jazdy: walka na wielkiej arenie przy użyciu zderzaków i broni palnej. Jako jeden z kilkunastu zawodników musisz przejeżdżać przez czerwone znaczniki, pojawiające się losowo w różnych częściach areny. Każdy "zaliczony" znacznik to 15-sekundowy bonus, doliczany do czasu ogólnego (zaczynasz z półminutowym zapasem). Zebranie w krótkim czasie kilku znaczników pozwala "nabić" sobie wymaganą do zaliczenia ilość sekund.

W wyniku bezpardonowej walki twój wóz zamienia się powoli w kupę złomu, szybkich napraw możesz dokonać zbierając porozrzucane tu i ówdzie klucze maszynowe. Po zaliczeniu misji zostajesz poinformowany, ile udało ci się zniszczyć pojazdów i jaki jest aktualny rekord.

Nagroda za zwycięstwo: 10000$, odblokowany dostęp do pojazdu: Bloodring Banger