Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z miasta San Fierro, które zleca Chińczyk Woozie – Wu Zi Mu.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z lokacji San Fierro, których zleceniodawcą jest szef Mountain Cloud Boys - Chińczyk Wu Zi Mu "Woozie". Misje oznaczone są na mapie świata literą W.

Woozie (W) - lokalizacja

Woozie w bardzo krótkim okresie zyskał twoje zaufanie i przyjaźń. Stał się również potężnym sojusznikiem, co nie oznacza, że nie potrzebuje od czasu do czasu twojej pomocy. Misje przez niego zlecane aktywujesz po wejściu w czerwony znacznik przed jego biurem w Chinatown.

Mountain Cloud Boys

Woozie zaprosił cię telefonicznie do swojej siedziby w San Fierro. Jedź do Chinatown, wejdź do budynku zakładów bukmacherskich i skieruj się na piętro, gdzie mieści się biuro Azjaty. Po drodze przypadkiem dowiadujesz się, że Woozie jest niewidomy, to lekki szok. W trakcie rozmowy Chińczyk ujawni ci, że jest szefem odłamu Triady o nazwie Mountain Cloud Boys. Więcej o działalności grupy chce ci powiedzieć w trakcie krótkiej wycieczki do lokalu Boysów w sąsiednim kwadracie ulic. Możecie przejść się tam na nogach lub podjechać wozem.

Na miejscu okazuje się jednak, że coś jest nie tak, mijacie spanikowanych, przerażonych ludzi - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Na miejscu okazuje się jednak, że coś jest nie tak, mijacie spanikowanych, przerażonych ludzi. Po wejściu na podwórko organizacji wszystko staje się jasne. Płonące samochody i leżące ciała Boysów dają obraz tragedii, jaka przed chwilą się tu wydarzyła. Po chwili i wam zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo za sprawą zaparkowanych nieopodal aut, wypełnionych uzbrojonymi Wietnamczykami.

Rozpoczyna się strzelanina, w której po raz kolejny stajesz sam przeciwko dziesiątkom - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Rozpoczyna się strzelanina, w której po raz kolejny stajesz sam przeciwko dziesiątkom. Faszeruj żółtków ołowiem i jednocześnie obserwuj wskaźnik życia Wooziego, bo jeśli spadnie do zera - poniesiecie klęskę. Spróbujcie przebić się do samochodu i ruszcie z kopyta. Ty prowadzisz, Woozie ostrzeliwuje (chyba na słuch!) ścigające was wozy Wietnamczyków. Po przejechaniu kilku przecznic poobijane i podziurawione kulami pojazdy gangsterów staną w płomieniach. Nareszcie macie trochę spokoju, możesz odwieźć Wooziego do jego siedziby w Chinatown.

Nagroda za wykonanie misji: 5000$, respekt +

Ran Fa Li

Woozie przedstawia ci Ran Fa Li, szefa jednego z odłamów Triady - Red Gecko Tong - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Woozie przedstawia ci Ran Fa Li, szefa jednego z odłamów Triady - Red Gecko Tong. Facet jest strasznym mrukiem, ale ma wielkie wpływy i warto z nim współpracować. Akurat jest okazja, bo trzeba jechać na lotnisko odebrać ważną przesyłkę, ukrytą w zaparkowanym aucie. Zaoferuj pomoc i, gdy otrzymasz zielone światło, udaj się na lotnisko do Easter Bay Airport. Zjedź do podziemnego parkingu.

W najgłębszym garażowym zakamarku stoi samochód Triady - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

W najgłębszym garażowym zakamarku stoi samochód Triady. Gdy przesiądziesz się do niego, zostaniesz zaatakowany przez Wietnamczyków z Da Nang Boys. Przebij się przez blokadę i pędź do portowego garażu w Esplanade North. Po drodze będziesz ostrzeliwany przez pieszych gangsterów, blokowany przez ich furgonetki i atakowany przez motocyklistów. Niestety, nie możesz jednocześnie kierować i używać broni, więc wciśnij gaz do dechy i staraj się bezkolizyjnie dojechać do celu misji.

Zaraz za lotniskiem skręć, najlepiej w prawo, i gnaj ile sił nabrzeżem portowym - to jest najkrótsza droga. W trakcie jazdy obserwuj uważnie wskaźnik uszkodzeń ("damage") auta i staraj się, by nie spadł do zera. Po dojechaniu na miejsce zaparkuj przed garażem.

Nagroda za wykonanie misji: 6000$, respekt +

Lure

Ran Fa Li nie jest już bezpieczny w siedzibie Wooziego - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Ran Fa Li nie jest już bezpieczny w siedzibie Wooziego. Wietnamczycy obserwują biuro Triady i tylko czekają na chwilę, gdy boss Triady pojawi się w drzwiach, by go ukatrupić. Wspólnie z niewidomym przyjacielem wpadacie na pomysł, by wywieść w pole gangsterów.

Wyjdź z lokalu Wooziego, wsiądź szybko do zaparkowanej obok drzwi terenówki i i wciśnij gaz do dechy - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Wyjdź z lokalu Wooziego, wsiądź szybko do zaparkowanej obok drzwi terenówki i i wciśnij gaz do dechy. Kieruj się za miasto, do Angel Pine w Whetstone. Gdy dojedziesz na miejsce i zatrzymasz się na skraju lasu, zauważysz dwa motocykle sunące twoim śladem.

Ruszaj z kopyta w leśną przesiekę i zaliczaj kolejne punkty kontrolne (świetliste czerwone znaczniki), starając się unikać ostrzału z jednośladów - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Ruszaj z kopyta w leśną przesiekę i zaliczaj kolejne punkty kontrolne (świetliste czerwone znaczniki), starając się unikać ostrzału z jednośladów. Utrzymuj wskaźnik "damage" w dobrej kondycji, bo jeśli spadnie do zera, Wietnamczycy odstrzelą ci drzwi i spostrzegą pomyłkę (cały czas myślą że to Ran Fa Li kieruje wozem). Po ujechaniu szmatu drogi zatrzymaj się na przydrożnej stacji benzynowej i zamelduj kumplom z Triady o pomyślności misji. Ran Fa Li jest już bezpieczny.

Nagroda za wykonanie misji: 8000$, respekt +

Amphibious Assault

Tą misję możesz rozpocząć tylko wtedy, jeśli wcześniej odpowiednio dużo czasu spędzałeś w wodzie i dysponujesz odpowiednią pojemnością płuc (wskaźnik lung capacity), pozwalającą wytrzymać długo pod wodą - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Tą misję możesz rozpocząć tylko wtedy, jeśli wcześniej odpowiednio dużo czasu spędzałeś w wodzie i dysponujesz odpowiednią pojemnością płuc (wskaźnik "lung capacity"), pozwalającą wytrzymać długo pod wodą. Jeśli nie spełniasz powyższych wymogów, musisz poćwiczyć przy nabrzeżu. Po konkretnej dawce treningu, z klatą jak szafa trzydrzwiowa, zgłoś się do Wozziego. Przyjaciel poprosi cię o przysługę: musisz podłożyć "pluskwę" na statku gangsterów z Da Nang Boys.

Jedź do doków w Esplanade North, skąd widać stojący na redzie statek. Przyjaciel poprosi cię o przysługę: musisz podłożyć "pluskwę" na statku gangsterów z Da Nang Boys. Jedź do doków w Esplanade North, skąd widać stojący na redzie statek. Wskocz do wody i płyń wzdłuż skalnego przesmyku (droga wskazywana jest przez świetliste czerwone znaczniki). Co jakiś czas na drodze stają pionowe ściany skalne, które pokonujesz nurkując (czerwone okręgi). W drugim podwodnym korytarzu znajduje się nóż, zabierz go.

Po wypłynięciu na otwartą wodę skieruj się w stronę jednostki - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Po wypłynięciu na otwartą wodę skieruj się w stronę jednostki. Niestety, teren jest patrolowany przez cztery wietnamskie łodzie patrolowe, na dodatek z pokładu statku oświetlają wodę dwa wielkie reflektory (w momencie gdy znajdujesz się w kręgu światła, strażnicy automatycznie otwierają ogień). Staraj się jak najmniej płynąć na powierzchni wody, nurkuj za każdym razem jak unormujesz oddech lub namierzą cię Wietnamczycy.

Po stronie dziobu jednostki znajduje się trap, przez który dostaniesz się na pokład. Przekradnij się w stronę rufy, eliminując po drodze strażników. W miarę możliwości zachodź ich od tyłu i po cichu "kasuj". Jeżeli przyjdzie stoczyć ci otwartą walkę, pociechą jest fakt, że oni również posiadają wyłącznie noże. Po dotarciu na rufę wejdź do sterówki i zejdź schodkami pod pokład. Podłóż pluskwę i wracaj na nabrzeże.

Nagroda za wykonanie misji: 11000$, respekt +

The Da Nang Thang

Po ostatnich wydarzeniach, pozycja Wooziego w organizacji znacznie wzrosła. Cieszysz się, bo to również twoja zasługa. Radość zostaje jednak zmącona najświeższymi doniesieniami: do portu w San Fierro lada moment ma wpłynąć wietnamski frachtowiec, a to oznacza kolejne kłopoty z gangiem Da Nang Boys. Postanawiacie nie czekać na niekorzystny rozwój wydarzeń, lecz uderzyć jako pierwsi.

Wskocz z chłopakami Wooziego do śmigłowca i lećcie do San Fierro Bay na spotkanie statku - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Wskocz z chłopakami Wooziego do śmigłowca i lećcie do San Fierro Bay na spotkanie statku. Gdy zlokalizujecie cel, pilot zacznie okrążać jednostkę, a ty w tym czasie pruj z maszynowego do wszystkiego, co się rusza po pokładzie. Gangsterów namierzaj przy pomocy widocznego na ekranie celownika. Niestety, długo sobie nie polatacie, po jednym okrążeniu dosięgnie was wystrzelona z frachtowca rakieta. Udaje ci się przeżyć awaryjne lądowanie w wodzie, kontynuuj więc misję. Podpłyń do zwisającej z burty frachtowca drabinki i wdrap się po niej na pokład.

Dokoła piętrzą się stosy kontenerów, pilnowanych przez uzbrojonych strażników - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Dokoła piętrzą się stosy kontenerów, pilnowanych przez uzbrojonych strażników. Postaraj się, by załoga jak najdłużej tkwiła w przekonaniu, że z katastrofy helikoptera nikt nie wyszedł żywy. Wrogów eliminuj nożem zachodząc ich od tyłu i przesuwaj się powoli w stronę środka statku. Rozglądaj się uważnie wśród labiryntu pak, ponieważ w różnych zakamarkach poukrywane są przydatne gadżety: serduszko regenerujące energię, broń i kamizelka kuloodporna. W pewnym momencie odkryjesz zejście pod pokład, zeskocz tam.

Zostaniesz dostrzeżony i zaatakowany - GTA San Andreas: Woozie (W) - San Fierro, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Zostaniesz dostrzeżony i zaatakowany. Jeden ze strażników pobiegnie po pomoc, musisz go dogonić i zlikwidować, to samo zrób z resztą gangsterów. W jednym miejscu stoi podejrzany kontener, z wnętrza którego dobiegają jakieś dźwięki. Strzel w kłódkę i otwórz drzwi, w środku znajdują się uwięzieni ludzie. Poinformują cię, że kapitanem statku jest okrutny Snakehead. Wejdź na mostek, schodami po lewej wyjdź do góry. Staniesz oko w oko z wymachującym kataną Snakeheadem. Chwyć drugi miecz i kilkoma cięciami zakończ walkę.

Wróć na pokład i podejdź do czekających przy relingu uwolnionych ludzi. Przeskocz barierkę lądując na jednej z przycumowanych do burty statku łodzi.

Nagroda za wykonanie misji: 15000$, respekt +