Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Tenpenny (G) - Whetstone, solucja, opis przejścia GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z regionu Whetstone, które zleca oficer Frank Tenpenny.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z lokacji Whetstone, których zleceniodawcą jest oficer Frank Tenpenny oznaczony na mapie świata literą G.

Badlands

W worku na głowie, upokorzony, zostajesz wywieziony przez Tenpenny'ego i Pulawskiego w nieznane miejsce. Myślisz, że to twój koniec, tymczasem skorumpowani gliniarze po raz kolejny chcą cię wykorzystać.

Szantażując cię osobą rannego, przebywającego w więziennym szpitalu Sweeta, zmuszają do wykonania mokrej roboty - GTA San Andreas: Tenpenny (G) - Whetstone, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Szantażując cię osobą rannego, przebywającego w więziennym szpitalu Sweeta, zmuszają do wykonania mokrej roboty. Musisz zlikwidować niewygodnego świadka, chronionego w Whetstone przez FBI. Nie masz wyjścia. Idź do leżącej opodal wioski Angel Pine, w zależności od stanu zdrowia i posiadanego arsenału rozważ odwiedzenie baru Cluckin' Bell lub sklepu z bronią. Jeśli jesteś gotowy do akcji, zorganizuj sobie środek transportu i udaj się w stronę góry Mount Chiliad. Wzgórze kryje leśną polanę z chatką, w której ukrywany jest świadek.

Podkradnij się pod dom od strony garażu i zaatakuj obstawę, mając broń maszynową dasz im spokojnie radę - GTA San Andreas: Tenpenny (G) - Whetstone, solucja, opis przejścia - GTA San Andreas - poradnik do gry

Podkradnij się pod dom od strony garażu i zaatakuj obstawę, mając broń maszynową dasz im spokojnie radę. Wbiegnij do garażu i czekaj na świadka, wkrótce się pojawi i będzie chciał wsiąśc do samochodu. Nie pozwól mu uciec, poślij mu garść ołowiu. Jeśliby jednak facetowi udało się wyrwać śmierci, jedź za nim i postaraj się wykończyć go po drodze (wal z broni maszynowej lub zepchnij go w przepaść). Trupowi zrób fotografię i ewakuuj się jak najszybciej do Angel Pine. Za chwilę teren obstawi policja.