Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Quarry | Aktywa w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

Quarry

Zaliczenie zadania Explosive Situation, w trakcie którego zdobywasz ładunki wybuchowe dla Wooziego, otwiera drogę do misji w kamieniołomie - Quarry | Aktywa w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Zaliczenie zadania "Explosive Situation", w trakcie którego zdobywasz ładunki wybuchowe dla Wooziego, otwiera drogę do misji w kamieniołomie. Cechą charakterystyczną "Quarry" jest konieczność perfekcyjnej obsługi "ciężkiego" sprzętu: buldożera, wywrotki i dźwigu. Zadania aktywujesz wchodząc w czerwony znacznik przed bramą wjazdową do kamieniołomu. Łącznie do wykonania jest 7 misji.

Mission 1. Sprzęt: buldożer. Zadanie: oczyścić z kamieni drogę prowadzącą na dno kamieniołomu, nim przyjedzie pojazd zaopatrzeniowy. W czasie 3 i pół minuty (wskaźnik "delivery" na ekranie), używając buldożera zepchnij 7 głazów w przepaść tak, by wpadły w czerwone znaczniki. Aby dostać się na niższe poziomy kopalni, zamiast jechać długą, krętą drogą w dół, po prostu spadnij spychaczem na niższy poziom drogi, pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nagroda: 500$.

Mission 2. Sprzęt: buldożer. Zadanie: usunąć z obszaru kamieniołomu beczki z materiałem wybuchowym, podłożone przez konkurencyjny gang. Bomby musisz zepchnąć spychaczem do oznaczonych stref, masz na to 1 min. 15 sek. - 1 min. 35 sek. (w zależności od odległości beczki od strefy). Po zdezaktywowaniu jednego ładunku wybuchowego, pojawia się następny. Nie przebywaj zbyt długo w pobliżu umieszczonych w strefach beczek, bowiem te po chwili wybuchają, mogąc cię uszkodzić. Nagroda: 1000$.

Mission 3. Sprzęt: wywrotka. Zadanie: zlikwidować piromanów podkładających bomby w kamieniołomie. Uciekających wielką wywrotką złoczyńców musisz dognać i zlikwidować w ciągu 8 minut (wskaźnik "deadline" na ekranie). Poruszając się identycznym pojazdem okrąż kamieniołom polną drogą, wyjedź na szosę w pobliżu wrogiej ciężarówki. Po dogonieniu celu staranuj go, uderzaj, spychaj na przeszkody terenowe itd. Uczyń wszystko, by jego wskaźnik uszkodzń "damage" spadł do zera. Nagroda: 2000$.

Mission 4. Sprzęt: motocykl, wywrotka. Zadanie: usunąć i ciała zabitych gangsterów, zanim przybędzie policja. Masz na to 4 minuty (wskaźnik "cops" na ekranie odmierzający czas). Wskakuj na motocykl i jedź do tylniego wejścia do kamieniołomu, gdzie na wywrotce leżą zwłoki. Przesiądź się do Dumpera i wracaj tą samą drogą do głównego wejścia. Zjedź ostrożnie (ciała nie mogą spaść na ziemię) na dno odkrywki, w jednym z miejsc płonie wielkie ognisko. Podjedź tyłem do ognia i wrzuć do niego trupy (siłownikiem naczepy sterujesz przy pomocy prawego analoga). Nagroda: 3000$.

Mission 5. Sprzęt: wywrotka. Zadanie: zawieźć materiały wybuchowe na lotniko w Verdant Meadows. Masz niewiele czasu (3 minuty odliczane przez wskaźnik "deadline"), więc gaz do dechy. Po drodze uważaj, by nie spowodować poważniejszej kraksy (drobne wstrząsy są akceptowalne), bo wylecisz w powietrze. Po dojechaniu na lotnisko zbliż się do czerwonego znacznika i zrzuć beczki na miękki piach. Nagroda: 5000$.

Mission 6. Sprzęt: buldożer. Zadanie: oczyścić tory kolejowe z leżących na nich "wybuchowych" beczek, zanim przyjedzie pociąg. Cel misji znajduje na północ od kamieniołomu, w znacznej odległości od miejsca startu, dlatego dojazd na miejsce akcji powolnym buldożerem trwa dość długo. Na wykonanie zadania masz zaledwie 3 minuty (wskaźnik "train" odmierzający czas), dlatego po wjechaniu na tory nie baw się w spychanie pojedynczych beczek. Pojemniki leżą jeden za drugim, łap ich w "łyżkę" po kilka naraz i dopiero wtedy skręcaj na pobocze. Nagroda: 7500$.

Mission 7. Sprzęt: motocykl, buldożer, dźwig, wywrotka. Zadanie: pozbyć się ciała wścibskiego gliny, zanim jego koledzy trafią do kamieniołomu. Masz na to aż 8 minut (wskaźnik "cops" odmierzający czas), ale wbrew pozorom to niewiele, staraj się więc wykonywać poszczególne czynności bezbłędnie. Wsiądź na stojący obok motocykl i zjedź na dno kamieniołomu (nie bój się jazdy na skróty, skacz z dużych wysokości). Będąc na dole wpakuj się do buldożera i zepchnij ciało i motocykl policjanta (oznaczone zielonymi strzałkami) do oznaczonego na czerwono miejsca. Dosiądź ponownie motocykl, popędź do mieszczącego się na wyższym poziomie dźwigu. Sterując ramieniem i magnesem dźwigu (lewy analog), przenieś zwłoki i motocykl na naczepę stojącej przy dźwigu wywrotki. Teraz opuść dźwig i wskocz do szoferki wywrotki, wyjedź ostrożnie na powierzchnię kamieniołomu (nie możesz absolutnie uronić ładunku na ziemię). Udaj się nad pobliski brzeg rzeki i wywal zawartość wywrotki do wody. Uważaj, żeby samemu z ciężarówką nie spaść z wysokiego brzegu w nurt rzeki. Podjeżdżaj do brzegu ostrożnie tyłem i w ostatniej chwili podnieś naczepę. Nagroda: 10000$.

Nagroda za wykonanie misji: kamieniołomy Quarry przynoszą okresowo dochód do 2000$, możesz pracować w kamieniołomie, odtąd dostępne są pojazdy Bulldozer i Dumper.