Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

Truth (TT)

Truth ściąga cię telefonicznie w konkretne miejsca, gdzie rozpoczynasz misje. W pierwszym przypadku jest to motel w Angel Pine, w drugim - farma Trutha w Leafy Hollow. Miejsca te oznaczone są na mapie symbolem TT.

Body Harvest

Dostajesz dziwny telefon od nieznajomego. Twierdzi, że nie znosi Tenpenny'ego i proponuje ci robotę. To wystarczy, byś umówił się z nim w Whetstone. Jedź do Angel Pine, w motelu poznasz gościa, który do ciebie dzwonił. To Truth - dziwaczny osobnik o pacyfistycznych poglądach, posiadacz największej uprawy marihuany w okolicy. Niestety, spotykasz też Tenpennego. Naćpany glina wie, że trzyma cię w szachu i jak zwykle stara się to wykorzystać. Poleca ci spłacić swój własny dług Truthowi, a ty niestety nie masz wyjścia.

Zbliża się okres zbiorów narkotyku i Truth potrzebuje kombajnu - Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Zbliża się okres zbiorów narkotyku i Truth potrzebuje kombajnu. Sugeruje ci, byś zabrał jeden egzemplarz z wielkiej, nielegalnej plantacji "trawki" we Flint County. Udaj się pod wskazany adres, ale bądź ostrożny. Wieśniacy pracujący na farmie i przylegającym doń polu są uzbrojeni i niebezpieczni, będą się starali zastrzelić cię lub rozjechać traktorami. Mając gnata w łapie sprawę załatw szybko - opornych wystrzelaj, kombajn zlokalizuj i uprowadź.

Maszyna jest ociężała jak krowa, zdrowo się umordujesz, zanim dotrzesz nią na farmę Trutha w Leafy Hollow - Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Maszyna jest ociężała jak krowa, zdrowo się umordujesz, zanim dotrzesz nią na farmę Trutha w Leafy Hollow. Drogę możesz sobie skrócić jadąc na przełaj przez wzgórza. Upadek nawet z bardzo dużych wysokości nic kombajnowi nie robi, ale jeśli spadnie na "plecy", wtedy klops - misję trzeba powtarzać od nowa. Po dotarciu farmę handlarza wprowadź pojazd do stodoły.

Nagroda za wykonanie misji: respekt +, odblokowana misja zlecana przez Cesara (CV)

Are You Going to San Fierro?

Ta misja aktywuje się po ukończeniu "Farewell, My Love....". Dzwoni Truth, aby cię poinformować, że pilnie oczekuje cię na swojej farmie w Leafy Hollow.

Masz już kasę na spłatę długu Tenpennyego, więc decydujesz się do niego jechać - Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Masz już kasę na spłatę długu Tenpenny'ego, więc decydujesz się do niego jechać. Na miejscu okazuje się, że handlarzowi pali się grunt pod nogami, dlatego wyładował swoją furgonetkę trzema tonami "trawy" i planuje zmienić klimat na zdrowszy. Jakby na potwierdzenie jego obaw, słyszycie narastający warkot policyjnego helikoptera. Trzeba się ewakuować, ale wcześniej musicie zniszczyć uprawy konopii - dowód przestępczej działalności Trutha.

Dostajesz w łapę miotacz płomieni i masz niewiele ponad 5 minut na spalenie roślin - Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Dostajesz w łapę miotacz płomieni i masz niewiele ponad 5 minut na spalenie roślin. Kieruj strumień ognia na zieleniące się pola i okrywające je folie. Pamiętaj, że musisz spalić każdy moduł folii z osobna, gdyż jeden od drugiego się nie zajmie. Paliwa w miotaczu masz dość dużo, co nie znaczy, że nieskończenie wiele - strzelaj tylko tam, gdzie jeszcze zieleni się "trawa". Nie podchodź zbyt blisko palących się roślin, jeśli nie chcesz się usmażyć. Truth niewiele ci pomoże, bo już na wstępie osłabł i musiał się schronić w furgonetce.

Jak skończysz, dołącz do niego - Whetstone - Truth (TT) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Jak skończysz, dołącz do niego. Niestety, policyjny helikopter dopiął swego i złapał was w celownik, dlatego też przed odjazdem trzeba go strącić. Truth na wyposażeniu ma ręczną wyrzutnię rakiet, weź ją, przymierz spokojnie i wypal. Masz kilka pocisków w zapasie, więc nie martw się, jeśli za pierwszym razem nie trafisz. Po zniszczeniu śmigłowca siedaj za kółkiem i skieruj furgonetkę do San Fierro. Zaparkuj w Doherty obok swojego garażu.

Nagroda za wykonanie misji: respekt +, odblokowana droga do San Fierro