Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do GTA San Andreas opisuje wszystkie wyścigi z użyciem samochodów i motocykli z dzielnicy Downtown w San Fierro.

Na tej stronie poradnika do gry Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie informacje jak wygrywać wyścigi z dzielnicy Downtown z miasta San Fierro, w których wykorzystuje się samochody i motocykle. Zestawiliśmy wszystkie wyścigi, ich założenia oraz nagrody za ich wygranie.

Rozpoczynanie wyścigów w Downtown

Miejsce, w którym aktywujesz wyścigi po San Fierro i okolicach, znajduje się tuż przy warsztacie "Pay'n'Spray", obok salonu samochodowego Wanga. Po wejściu w czerwony znacznik bierzesz udział w 6 wyścigach, w trakcie których walczysz o zwycięstwo z 5 innymi zawodnikami. Dosiadasz różne pojazdy mechaniczne, jednak opuszczenie każdego na dłużej niż 25 sekund kończy się dyskwalifikacją. W trakcie jazdy zaliczasz kolejne punkty kontrolne w kształcie czerwonych kolumn. Za wygranie wyścigu otrzymujesz 10000$.

Dirtbike Danger

Pojazd: motocykl Sanchez - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: motocykl Sanchez. Dystans: 3 km. Obszar wyścigu: Back o Beyond, Shady Creeks, Whetstone, Flint County. Warunki jazdy: zmagania na zalesionym, pofałdowanym terenie pełnym strumyków, skał, zwalonych drzew itd. Unikaj bezpośredniego kontaktu z przeszkodami terenowymi, bowiem przy dużych prędkościach nawet dość lekkie uderzenie w kamień wyrzuci cię z siodełka.

Bandito County

Pojazd: buggy Bandito - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: buggy Bandito. Dystans: 3 km. Obszar wyścigu: Whetstone, Shady Creeks, Back o Beyond, Flint County, Los Santos Inlet. Warunki jazdy: rywalizacja na tym samym terenie co w wyścigu "Dirtbike Danger". Buggy trzyma się doskonale trasy, jest mało wywrotny i wytrzymały, w związku z czym nawet poważna kraksa nie przekreśla twoich szans na zwycięstwo.

GO-GO Karting

Pojazd: gokart Kart - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: gokart Kart. Dystans: 1 km. Obszar wyścigu: dzielnice San Fierro - Avispa Country Club, Ocean Flats, Hashbury, Garcia, Queens, City Hall. Warunki jazdy: ścigasz się zarówno po głównych, jak i bocznych uliczkach miasta. W zmaganiach przeszkadza zwykły ruch uliczny i policja, reagująca na każde poważniejsze wykroczenie drogowe. Gokart jest niezwykle czuły w sterowaniu i reaguje dość gwałtownie na wychyły gałki analoga, na szczęście jest prawie niewywracalny i odporny na zniszczenie.

San Fierro Fastlane

Pojazd: samochód Alpha - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: samochód Alpha. Dystans: 2 km. Obszar wyścigu: dzielnice San Fierro - Paradiso, Juniper Hollow, Calton Heights, Esplanade North, Downtown, Juniper Hill. Warunki jazdy: północne dzielnice miasta umożliwiają rozwinięcie dużych prędkości wozów, dlatego nie możesz pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Rywale są niezwykle szybcy, dlatego staraj się omijać neutralne pojazdy i skracać sobie drogę (np. jadąc przez trawę) tam, gdzie to jest możliwe.

San Fierro Hills

Pojazd: samochód Phoenix - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: samochód Phoenix. Dystans: 8 km. Obszar wyścigu: dzielnice San Fierro - Downtown, Esplanade East, Esplanade North, Calton Heights, Chinatown, King's, Doherty, Foster Valley, Missionary Hill, Avispa Country Club, Easter Basin, prowincja - Whetstone, Mount Chiliad. Warunki jazdy: zwiedzasz kawał miasta i jego okolice. Trasa obejmuje zarówno szybkie odcinki (autostrada), jak i kręte, wolne etapy (Missionary Hill). Musisz dostosować prędkość do aktualnej lokalizacji, ponieważ auto nie jest zbyt wytrzymałe i możesz nie dojechać do mety.

Country Endurance

Pojazd: samochód Bullet - GTA San Andreas: Dzielnica Downtown (San Fierro) - Wyścigi - GTA San Andreas - poradnik do gry

Pojazd: samochód Bullet. Dystans: 10 km. Obszar wyścigu: dzielnice San Fierro - Easter Bay Airport, Easter Tunnel, Foster Valley, prowincja - Red County, Fallen Tree, Flint County, Back o Beyond, Los Santos Inlet, Flint Range, Flint Intersection, Whetstone. Warunki jazdy: większa część trasy prowadzi przez wiejskie krajobrazy, pełne wąskich, jednopasmowych dróg. Na szczęście okolica jest opustoszała, dzięki czemu skup się przede wszystkim na poprawnym prowadzeniu wozu. Staraj się nie obijać zbytnio auta, bowiem na tak długim dystansie doprowadzisz je w końcu do ruiny i nie ukończysz wyścigu.