Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

WU ZI MU (WOOZIE) - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

WU ZI MU (WOOZIE) . Szef Mountain Cloud Boys, jednego z odłamów Triady, rezydujący w San Fierro. Młody Chińczyk stara się za wszelką cenę ukryć, że jest niewidomy i wielu ludzi udało mu się oszukać. Ogromna przyjaźń, jaką darzy CJ'a pozwala traktować go jako godnego zaufania partnera w interesach i prężnego sojusznika w walce z przestępczą konkurencją.

RAN FA LI - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

RAN FA LI . Szef Red Gecko Tong, wpływowej organizacji działającej w strukturach Triady. Ponury facet, wydający polecenia przy pomocy zestawu pomruków i chrząknięć. Pracując dla niego Carl zyskał potężnego sojusznika, mającego wpływy nie tylko w San Fierro, ale także w odległym Las Venturas.

T-BONE MENDEZ - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

T-BONE MENDEZ . Bezwzględny gangster z San Fierro, członek syndykatu Loco. Uosabia tępego, nie mającego skrupułów bandziora, niszczącego wszystko, co stanie mu na drodze. Nie ufa nikomu, o czym CJ się wielokrotnie przekonał. Pilnuje własnego, narkotykowego biznesu i patrzy jednocześnie na ręce wspólnikom z Loco Syndicate.

JIZZY - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

JIZZY . Największy alfons w San Fierro, członek syndykatu Loco. Z jednej strony łatwowierny i łatwo dający się podejść naiwniak, z drugiej zaś bezwzględny bandyta, nie stroniący od przemocy wobec nielojalnych panienek i rynkowej konkurencji. Jest dumnym właścicielem wielopiętrowego night-clubu w Bridge Gant i wychuchanego, błyszczącego lakierem Pimpmobile'a.

MIKE TORENO - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

MIKE TORENO . Osobnik o podwójnej tożsamości, uważany w świecie przestępczym za szefa Loco Syndicate. W rzeczywistości jest agentem rządowym, mającym za zadanie rozbić od środka syndykat i powiązane z nim gangi. Posiada potężnych sojuszników i niewiarygodne wpływy w San Andreas, dzięki czemu nie waha się nawet użyć siły wobec innych agentów rządowych. CJ dzięki współpracy z Toreno załatwił Sweetowi przepustkę na wolność.

KEN ROSENBERG (ROSIE) - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

KEN ROSENBERG (ROSIE) . Właściciel kasyna Caligula's Palace (do czasu przejęcia lokalu przez Dona Salvatore Leone) w Las Venturas. Zakompleksiony, tchórzliwy narkoman nie nadający się ani na szefa jaskini hazardu, ani na gangstera. W rzeczywistości dość poczciwy i ufny, przypadł Carlowi do gustu.

PAUL/MACCER - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

PAUL/MACCER . Dwójka muzyków, członków brytyjskiej kapeli rockowej. Po wypadku na pustynnym safari zespół przestał istnieć, a ocalała dwójka wylądowała u swego kumpla Rosenberga w Las Venturas. Gangsterzy z nich marni, dlatego ostatecznie CJ zatrudnił ich w Los Santos przy nagrywaniu nowego albumu Madd Dogga.

DON SALVATORE LEONE - Główne postacie cz.3 | Bohaterowie w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

DON SALVATORE LEONE . Ojciec Chrzestny mafii w Liberty City. Skonfliktowany z rodziną Forelli, postanawia przenieść się do Las Venturas. Po przejęciu kasyna Caligula's Palace zaczyna urzędowanie w mieście, nie zapominając o niedokończonej sprawie w Liberty City. W ostatecznej rozgrywce z Forellim używa różnych środków i ludzi, m.in. Carla.