Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opisy przejścia głównych misji z Las Venturas dotyczących mafii i Kena Rosenberga (Rosie).

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opisy przejścia głównych misji z Las Venturas, które tematycznie powiązane są z mafią z kasyna Caligula's Palace oraz z postacią Kena Rosenberga zwanego też Rosie. Zadanie to oznaczane są na mapie białym kwadratowym znakiem.

Mafia (biały kwadratowy znak) - lokalizacja

Rosenberg jest właścicielem kasyna "Caligula's Palace" w Las Venturas. W "Caligula's" aktywujesz misje, zlecane przez Rosiego i Mafię.

Intensive Care

Rosenberg jest załamany, ponieważ znajduje się na linii ognia pomiędzy walczącymi rodzinami Sindacco i Forelli. Zachowanie neutralności może go osłabić, postanawia więc stanąć po którejś stronie wybór padł na Sindacco. Akurat jest okazja do udzielenia wsparcia sojusznikom.

Gangsterzy Forelliego dowiedzieli się, że John Sindacco jest kontuzjowany i przebywa w miejskim szpitalu w Las Venturas - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Gangsterzy Forelliego dowiedzieli się, że John Sindacco jest kontuzjowany i przebywa w miejskim szpitalu w Las Venturas. Musisz go uratować, zanim te zbiry dobiorą mu się do skóry. Jedź czym prędzej do kliniki (mieści się obok lotniska), zaparkuj na tyłach budynku i spytaj o Johna. Recepcjonistka poinformuje cię, że przed chwilą zabrał go niezidentyfikowany ambulans. Domyślasz się, że chłopcy Forelliego byli pierwsi, ale to jeszcze nie koniec walki, albowiem musisz ich odnaleźć.

Zlokalizuj na mapie krążące po mieście karetki pogotowia (są trzy) i ruszaj im na spotkanie - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Zlokalizuj na mapie krążące po mieście karetki pogotowia (są trzy) i ruszaj im na spotkanie. Gdy podjedziesz do ambulansu, stuknij go lekko zderzakiem i patrz na reakcję kierowcy. Jeśli wóz nie zacznie uciekać to znaczy, że jest autentyczny, w takim wypadku odszukaj następny i powtórz manewr zaczepny. Karetka, która po zderzeniu ruszy z kopyta i zacznie na gwałt uciekać, to twój poszukiwany cel. Ruszaj w pogoń, uderzaj, blokuj i spychaj przeciwnika, aż w końcu kierowca nie wytrzyma, zatrzyma ambulans i wyskoczy z wozu, by dać nogę.

Bądź szybszy, poczęstuj gościa porcją ołowiu, po czym wsiądź do jego pojazdu. Obierz kurs na rzeźnię należącą do rodziny Sindacco, mieszczącą się w Whitewood Estates. Po drodze uważaj na ataki samochodów żołnierzy Forelliego, nie wdawaj się w walkę, tylko dąż do celu. Wjedź przez otwartą bramę na teren rzeźni.

Nagroda za wykonanie misji: 5000$, respekt +, odblokowane misje zlecane przez Tenpenny'ego (G)

The Meat Business

Udana akcja w szpitalu dodaje Rosenbergowi pewności siebie, postanawia więc pokazać rodzinie Sindacco, kto tak naprawdę w Las Venturas rządzi. Udajecie się do rzeźni sprawdzić, jak przebiega rekonwalescencja Johna.

Na miejscu Rosiemu dość szybko mięknie rura i to na twojej głowie jest utrzymanie fasonu - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Na miejscu Rosiemu dość szybko mięknie rura i to na twojej głowie jest utrzymanie fasonu. Gdy ochroniarze dopuszczają was do Johna, ten rozpoznaje w tobie swojego prześladowcę z "Czterech Smoków" i dostaje ataku serca. Zgon szefa wprawia we wściekłość jego ludzi i po chwili okolica zapełnia się żądnymi krwi gangsterami Sindacco. Gdy rozprawisz się z pierwszą grupą, wyjście z korytarza zablokuje wam ogień.

Na szczęście Rosenberg znajdzie gaśnicę i ugasi płomienie, ale to wszystko, na co go stać - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Na szczęście Rosenberg znajdzie gaśnicę i ugasi płomienie, ale to wszystko, na co go stać. Pobiegnie do chłodni i ukryje się tam, czekając aż oczyścisz teren. Może to i lepiej, bowiem oprócz troski o swoje zdrowie, musisz również dbać o jego (wskaźnik "rosie"). W tejże chłodni znajdziesz kamizelkę kuloodporną, wyposaż się w nią i ruszaj do walki. Przebijaj się powoli przez szeregi wrogów, aż dotrzesz do wyjścia z rzeźni. Kiedy dołączy do ciebie Rosenberg, wsiadajcie do samochodu i wracajcie do jego kasyna.

Nagroda za wykonanie misji: 8000$, respekt +, odblokowana misja związana z Madd Doggiem (D)

Freefall

Ta misja jest dostępna po scenie "Fish in Barrel". Przerażony Rosenberg telefonuje do ciebie z informacją, że pętla na jego szyi zaczyna się zaciskać. Jedziesz do "Caligula's". Na miejscu okazuje się, że kasynem nie zarządza już Rosie, lecz przybyły z Liberty City Don Salvatore Leone. Wykorzystujesz sytuację starając się wkraść w jego łaski. Przedstawiasz mu się jako znajomy jego syna i spec od mokrej roboty. Zanim stary mafioso zacznie ci ufać, chce cię sprawdzić w akcji. Akurat otrzymał informacje, że do Las Venturas leci prywatny odrzutowiec, na pokładzie którego przebywa czterech ludzi Forelliego z zamiarem zlikwidowania Salvatore. Musisz się ich pozbyć.

Jedź na lotnisko (brama się otwiera automatycznie), gdzie w jednym z hangarów stoi niestrzeżony samolot (oznaczony niebieską strzałką) - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Jedź na lotnisko (brama się otwiera automatycznie), gdzie w jednym z hangarów stoi niestrzeżony samolot (oznaczony niebieską strzałką). Wskakuj za stery, wystartuj i skieruj się w kierunku nadciągającego odrzutowca. Staraj się go namierzyć jeszcze nad morzem. Zbliż się do niego i przeleć przez czerwony okrąg mieszczący się nad jego ogonem. Po zablokowaniu sterów w swojej maszynie i karkołomnym skoku znajdziesz się na pokładzie Jeta.

Czujni gangsterzy Forelliego natychmiast otworzą ogień, kryjąc się za fotelami - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Czujni gangsterzy Forelliego natychmiast otworzą ogień, kryjąc się za fotelami. Twoim schronieniem jest ściana (chowasz się za nią wciskając L1 lub R1), naprzeciw foteli. Po przygotowaniu ataku wychyl się szybko, "wyłów" celownikiem nieprzyjaciela i poślij mu serię. Po zlikwidowaniu delikwenta ponownie schowaj się za ścianę i przygotuj kolejny atak. Po rozwaleniu całej czwórki sprzedaj jeszcze kulkę pilotowi i sam zasiądź za sterami. Skieruj samolot na Las Venturas i spokojnie wyląduj na lotnisku.

Nagroda za wykonanie misji: 15000$, respekt +

Saint Mark's Bistro

Po zaliczeniu zestawu misji Air Yard, przypomni ci telefonicznie o sobie Rosenberg - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Po zaliczeniu zestawu misji "Air Yard", przypomni ci telefonicznie o sobie Rosenberg. Udaj się do jego byłego kasyna w Las Venturas. Stary Leone, który już na dobre zadomowił się w "Caligula's", pochwali cię za dotychczasowe osiągnięcia i zaproponuje nowe zadanie. Tym razem musisz uderzyć w samo gniazdo Forellich i zlikwidować ich bossa. Otrzymujesz do pomocy Rosenberga, Maccera i Paula.

Po wyjściu z kasyna i spławieniu pomocników (i tak się na nic by nie przydali) lecisz do Liberty City - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Po wyjściu z kasyna i spławieniu pomocników (i tak się na nic by nie przydali) lecisz do Liberty City. Po wylądowaniu taksówka zawozi cię do baru Saint Mark's Bistro.

Ochroniarz nie zechce cię przepuścić, więc sprzedaj mu kulkę, kucnij za kwietnikiem i rozpocznij regularną wojnę z armią Forelliego - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Ochroniarz nie zechce cię przepuścić, więc sprzedaj mu kulkę, kucnij za kwietnikiem i rozpocznij regularną wojnę z armią Forelliego. Najpierw wykończ wszystkich na piętrze, po czym zejdź na dół po schodach i rozpraw się z gangsterami na parterze i w kuchni. Tylnim wyjściem wydostań się na podwórze, gdzie ukrywa się ostatnia grupa gangsterów wraz ze swoim szefem (oznaczonym strzałką).

Jeśli uda ci się ich pokonać i przeżyć batalię, możesz spokojnie wracać do Las Venturas - GTA San Andreas: Mafia (biały kwadratowy znak) - Las Venturas, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Jeśli uda ci się ich pokonać i przeżyć batalię, możesz spokojnie wracać do Las Venturas. Po wylądowaniu na lotnisku otrzymijesz gratulacje od Salvatore Leone.

Nagroda za wykonanie misji: 20000$, respekt +