Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Las Venturas - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas poradnik Grand Theft Auto: San Andreas

Tenpenny (G)

Tenpenny i Pulawski zawędrowali za tobą do Las Venturas. Dwie misje z ich udziałem (literka G na mapie) są dostępne po zaliczeniu zadania "Intensive Care", zleconego przez Rosenberga. Za pierwszym razem wejdź w czerwony znacznik przy domu w dzielnicy Prickle Pine w Las Venturas, za drugim - odwiedź wioskę Los Brujos w pustynnym El Castillo del Diablo.

Misappropriation

Podczas smażenia szaszłyków na grillu Tenpenny zleca ci kolejną mokrą robotę, pomagając sobie w argumentacji pięścią - Las Venturas - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Podczas smażenia szaszłyków na grillu Tenpenny zleca ci kolejną mokrą robotę, pomagając sobie w argumentacji pięścią. Masz zlikwidować dwóch agentów rządowych (jednego z FBI, drugiego z DEA) i wykraść im ważne akta osobowe.

Jedź na zachód od Las Venturas do miejsca, gdzie w pobliżu miasteczka El Quebrados znajduje się opuszczona wioska Aldea Malvada. Zabudowania leżą na szczycie wysokiego wzniesienia, możesz tam dojechać krętą górską drogą lub wspiąć się po prostu pod górę. Jako, że teren jest silnie strzeżony, nie podchodź pod same budynki, tylko zakamufluj się na wzgórzu niedaleko lądowiska helikopterów. Pamiętaj, że zbliżenie się zanadto do celu wywoła alarm w całej wiosce i skieruje na ciebie lufy wszystkich ochroniarzy, więc uważaj.

Po zajęciu pozycji, zlokalizuj agentów (oznaczeni są strzałkami) i zastrzel najbliższego (najlepiej do tego nadaje się karabin snajperski) - Las Venturas - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Po zajęciu pozycji, zlokalizuj agentów (oznaczeni są strzałkami) i zastrzel najbliższego (najlepiej do tego nadaje się karabin snajperski). Facet upadnie i upuści akta na ziemię, drugi z agentów puści się biegiem w jego stronę, by porwać teczkę i czmychnąć, jego również załatw. Zewsząd zaczną wysypywać się ludzie z ochrony i zaczną zasypywać cię gradem kul. Oczyść z przeciwników drogę prowadzącą do trupów agentów (dobrym sposobem jest użycie rakietnicy), podbiegnij do ciał i zabierz teczkę.

Nie trać czasu na walkę z resztą agentów, ewakuuj się ze wzgórza jak najszybciej. Po chwili dostaniesz telefon od gliniarzy, którzy poinstruują cię, gdzie masz zawieźć akta.

Nagroda za wykonanie misji: respekt +

High Noon

W zabudowaniach na bezdrożach przekazujesz gliniarzom akta z FBI - Las Venturas - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

W zabudowaniach na bezdrożach przekazujesz gliniarzom akta z FBI. Po chwili zdumiony obserwujesz egzekucję Hernandeza, którego Tenpenny uważa za podstawionego kapusia. Twój koniec też jest już blisko, dostajesz do ręki łopatę, by wykopać grób dla siebie i nieszczęsnego młodzieńca. Gdy Tenpenny odjeżdża, wykorzystujesz nagłe przebudzenie Hernandeza i atakujesz Pulawskiego.

Wystraszony glina wskakuje do auta i ucieka, znajdź prędko środek lokomocji (opodal stoi bezpański buggy) i ruszaj jego śladem. Nie daj mu uciec, po początkowych manewrach Pulawski skieruje się do niewielkiego miasteczka Fort Carson i tam będzie chciał cię zgubić.

Atakuj standardowo: uderzaj i taranuj jego samochód, spychaj na przeszkody terenowe, blokuj przejazd itd - Las Venturas - Tenpenny (G) | Misje w GTA San Andreas - Grand Theft Auto: San Andreas - poradnik do gry

Atakuj standardowo: uderzaj i taranuj jego samochód, spychaj na przeszkody terenowe, blokuj przejazd itd. Jeśli twój pojazd nie wytrzyma uszkodzeń i zacznie dymić, wyskocz szybko ze środka i przesiądź się do innej maszyny. Pomocnym w zezłomowaniu wozu Pulawskiego jest twój podręczny arsenał. W razie, gdyby glina zaklinował się w jakimś miejscu, wysiądź szybko z wozu i poczęstuj go czymś "mocnym", najlepiej pociskiem z rakietnicy. Facet nie jest nieśmiertelny i po pewnym czasie spasuje. Możesz chwilę podelektować się widokiem pokonanego wroga, po czym sprzedaj mu kulkę.

Nagroda za wykonanie misji: respekt +