Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

GTA San Andreas - poradnik do gry

GTA San Andreas - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

GTA San Andreas: Driving School (czerwony dolar) - San Fierro, solucja GTA San Andreas poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry GTA San Andreas zawiera opis przejścia głównej misji szkoły jazdy Driving School z miasta San Fierro.

Na tej stronie poradnika do Grand Theft Auto San Andreas znajdziecie opis przejścia głównej misji Back to School. Jest to główne zadanie powiązane ze szkołą jazdy Driving School z San Fierro, do której doprowadzi Was znak czerwonego dolara.

Dostępne szkoły jazdy oraz ich lekcje dokładniej opisaliśmy na osobnej stronie Szkoły z rozdziału Podstawy rozgrywki i porady naszego poradnika.

Back to School

Dwayne i Jethro proszą, byś trochę podszkolił się w jeździe, bo podrzucasz im zbyt wytłuczone wozy - GTA San Andreas: Driving School (czerwony dolar) - San Fierro, solucja - GTA San Andreas - poradnik do gry

Dwayne i Jethro proszą, byś trochę podszkolił się w jeździe, bo podrzucasz im zbyt wytłuczone wozy. Sugerują ci kurs w mieszczącej się dwie przecznice dalej szkole jazdy. Udaj się tam i weź udział w zajęciach, w trakcie których musisz zaliczyć 12 testów z umiejętności prowadzenia i manewrowania autem. Egzamin końcowy zdajesz na ulicy (City Sliking), na której w ciągu dwóch minut musisz przejechać kawał drogi, starając się jak najmniej uszkodzić samochód. Więcej o szkole jazdy zawarto w rozdziale "Szkoły (Schools)".

Nagroda za wykonanie misji: wzrost umiejętności kierowania pojazdami (driving skill)