Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Najciemniej przed świtem (Dark Before Dawn).

Ostatnia aktualizacja: 20 sierpnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Najciemniej przed świtem (Dark Before Dawn).

Nagroda: 1700 XP.

Wróć do obozu Zygfryda (Return to Sigfred's Camp)

Misja ta rozpoczyna się w obozie Zygfryda - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Misja ta rozpoczyna się w obozie Zygfryda. Musicie do niego dotrzeć i poczekać, aż się pojawi. Ten czas spędzicie na rozmyślaniu o życiu i swoich walkach.

Ostatecznie pojawi się Zygfryd i Toka. Po rozmowie z nimi musicie odpocząć. Połóżcie się spać, a obudzi was przerywnik filmowy.

Zabij Ebels (Kill Ebels)

Wraz z towarzyszami zaatakujecie Paryż - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wraz z towarzyszami zaatakujecie Paryż. Waszym celem jest walka, Ale nie byle jaka. Musicie pokonać kilku zwykłych przeciwników, a następnie bossa - Ebels.

Ebles ma dwa słabe punkty - lewą nogę i prawą rękę. Jeśli będziecie strzelać w te miejsca, bardzo szybko pozbawicie go wszystkich punktów zdrowia. Najlepiej trzymać się od niego w pewnej odległości. Boss posiada podpalające ataki, które mogą wytrącić postać z równowagi i utrudnić walkę.