Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia Assassin's Creed Valhalla poradnik, solucja

AC Valhalla Siege of Paris: ta strona poradnika zawiera dokładny opis przejścia głównego zadania Najciemniej przed świtem (Dark Before Dawn).

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla Oblężenie Paryża znajdziecie dokładny opis przejścia głównego zadania fabularnego Najciemniej przed świtem (Dark Before Dawn).

Nagroda: 1700 XP.

Wróć do obozu Zygfryda (Return to Sigfred's Camp)

Misja ta rozpoczyna się w obozie Zygfryda - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Misja ta rozpoczyna się w obozie Zygfryda. Musicie do niego dotrzeć i poczekać, aż się pojawi. Ten czas spędzicie na rozmyślaniu o życiu i swoich walkach.

Ostatecznie pojawi się Zygfryd i Toka. Po rozmowie z nimi musicie odpocząć. Połóżcie się spać, a obudzi was przerywnik filmowy.

Zabij Ebels (Kill Ebels)

Wraz z towarzyszami zaatakujecie Paryż - AC Valhalla Oblężenie Paryża: Najciemniej przed świtem - solucja, opis przejścia - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Wraz z towarzyszami zaatakujecie Paryż. Waszym celem jest walka, Ale nie byle jaka. Musicie pokonać kilku zwykłych przeciwników, a następnie bossa - Ebels.

Ebles ma dwa słabe punkty - lewą nogę i prawą rękę. Jeśli będziecie strzelać w te miejsca, bardzo szybko pozbawicie go wszystkich punktów zdrowia. Najlepiej trzymać się od niego w pewnej odległości. Boss posiada podpalające ataki, które mogą wytrącić postać z równowagi i utrudnić walkę.