Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

9th century norwegian man Poradnik do AC Valhalla to informacje, porady i kompletny opis przejścia gry. Porady do takich elementów gry jak walka, romanse, eksploracja świata, Drakkar. Odpowiedzi na najważniejsze pytania, wymagania sprzętowe, opis sterowania i poradnik trofeowy.

Poniższy poradnik do Assassin's Creed Valhalla zawiera kompletny zbiór informacji o najnowszej odsłonie popularnego cyklu gier akcji.

Obecnie solucja zawiera informacje, opracowane w oparciu o materiały przedpremierowe. Na ten moment znajdziesz tutaj rozdziały, które mówią między innymi o walce, Eivorze, eksploracji świata i Drakkarze, czyli ataku protagonisty.

Po ukazaniu się pełnej wersji AC Valhalla poradnik zostanie rozbudowany. Wówczas znajdziesz w nim między innymi kompletny opis przejścia wszystkich etapów oraz rozbudowany dział FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania mogące pojawić się w czasie rozgrywki.

Poradnik powstał w oparciu o materiały prasowe udostępnione przez twórców i dystrybutorów. Treści mogą ulec zmianie.

Krótko o AC Valhalla

Assassin's Creed Valhalla to dwunasta główna część rozwijanej od 2007 roku serii sandboksów. Tytuł podąża ścieżką wytyczoną przez dwie poprzednie odsłony - Origins oraz Odyssey - i zalicza się do gatunku action RPG.

Akcja przedstawiona w produkcji dzieje się w IX-wiecznej Anglii. Podczas zabawy wcielisz się w przywódcę jednego z klanów wikingów - Eivora. Protagonista decyduje się znaleźć nowe miejsca do życia dla swojego ludu. Dlatego też wyprowadza go z Norwegii. Po przebyciu Morza Północnego przybijają oni do wybrzeża Wysp Brytyjskich. Tam okazuje się, że trafili w sam środek walki o tą bogatą w zasoby krainę.

Pod względem mechaniki rozgrywki, tytuł nie różni się znacznie od poprzednich dwóch odsłon cyklu. Podczas przygody trafisz do otwartego świata wypełnionego różnego rodzaju aktywnościami. Do najważniejszy z nich zaliczają się różnorodne misje oraz starcia z przeciwnikami. Wykonywanie kolejnych działań w grze spowoduje, że Eivor awansuje na wyższy poziom, co pozwoli Ci nabyć nowe umiejętności.

W produkcji nie zabrakło także nowości. Do największych z nich zaliczyć można rozbudowę własnej osady.

Czy AC Valhalla trafi na Steam?

Na ten moment nic nie wskazuje na to, że AC Valhalla trafi na Steam. Wiadomo za to, że tytuł będzie można nabyć na platformie Uplay i w Epic Games Store.

Kiedy zadebiutuje AC Valhalla?

Dokładna data premiery AC Valhalla nie jest znana. Wiadomo jednak, że tytuł zadebiutuje pod koniec tego roku.

AC Valhalla - edycje

Ubisoft przygotował cztery następujące edycje AC Valhalla:

Standard Edition

Edycja ta zawiera tylko kopię gry i wyceniona została 249 zł (PC) lub 289,90 zł (PS4, XONE).

Gold Edition

To wydanie zawiera podstawową wersję gry i przepustkę sezonową. Za tą edycję zapłacisz 399 zł (PC) lub 414,90 zł (PS4, XONE).

Ultimate Edition

To kosztujące 479 zł wydanie, oprócz kopii gry, zawiera:

 1. przepustkę sezonową;
 2. wyposażenie dla postaci (Berserker Gear Pack);
 3. elementy wystroju osady (Berserker Settlement Pack);
 4. elementy wystroju okrętu (Berserker Longship Pack);
 5. zestaw run do ulepszenia ekwipunku.

Collector's Edition

Najdroższa, kosztująca 859,90 zł, edycja - Assassins Creed Valhalla - poradnik do gry

Najdroższa, kosztująca 859,90 zł, edycja. Można ją nabyć tylko za pośrednictwem Ubisoft Store. Wydanie to, oprócz kopii gry, zawiera:

 1. bonusy z Ultimate Edition;
 2. 30-centymetrową figurkę Eivor i jej drakkara;
 3. kolekcjonerskie opakowanie;
 4. steelbook;
 5. numerowany certyfikat autentyczności;
 6. 5-centymetrową statuetkę Eivora z jego krukiem i toporem;
 7. ekskluzywne litografie;
 8. soundtrack z gry.

W przygotowaniu Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry

Poradnik do gry Assassin's Creed: Valhalla jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Assassin's Creed: Valhalla.

Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425016Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425015Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425014Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425013Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425012Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425011Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425010Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425009Assassin's Creed: Valhalla - screen - 2020-10-14 - 425008