Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Canker | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Canker to boss, który mało co atakuje sam z siebie. Jego ataki polegają na tym, że ucieka w jedną stronę rozprzestrzeniając na arenie nasiona, które można traktować jak miny, oraz strzela falą wody, która zadaje obrażenia oraz wypełnia nią arenę.

Najważniejszą taktyką jest to, aby pokonać go w miarę możliwości jak najszybciej, gdyż im będzie dłużej żył, tym o wiele więcej wody będzie na arenie - Canker | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki:

  1. Bieg i rozstawienie bomb - Canker biegnie na wprost w stronę gracza, wyrzucając z siebie dużą ilość bomb, które wybuchają, gdy gracz na nie nadepnie. Powodują u gracza stan Corrosive.
  2. Wystrzał fali dźwiękowej - Canker zaczyna wydawać z siebie głośny odgłos, który wywołuje wodną fale, która zmierza w stronę gracza.
  3. Atak z bliska - Gdy gracz zbliży się zbyt blisko niego, wykona on pojedynczy atak z bliska.

Taktyka:

Najważniejszą taktyką jest to, aby pokonać go w miarę możliwości jak najszybciej, gdyż im będzie dłużej żył, tym o wiele więcej wody będzie na arenie. Atakuj go podczas jego biegu i rozstawiania bomb na ziemi, bieg nie jest szybki, do tego mocno linearny, więc nie będziesz miał problemu, aby go uniknąć, a trwa on bardzo długo, więc jest to doskonała okazja do zadania mu obrażeń. Zwykle po swoim biegu, respawnują się moby, do których czasem może dołączyć nawet elitarny mob. Zajmij się nimi, dopiero potem bossem.

Wodną falę początkowo można uniknąć idąc na boki, jednak z czasem przyda się już używanie przewrotu w bok. Im więcej wody, tym bomby staną się mniej widoczne, więc staraj się zapamiętać, gdzie ostatnim razem biegł Canker, żeby przypadkowo w te bomby nie wpaść, gdyż zadają one co prawda nie za duże obrażenia, ale nakładają status Corrosive, który powoduje zmniejszenie efektywności pancerza. Bomby znikają po pewnym czasie, jednak jeśli nie chcesz czekać aż znikną, możesz je zestrzelić bronią.

Nagrody:

  1. Slime Vesel
  2. Lumenite Crystal (x3)
  3. 652 scraps