Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Bossowie w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Istnieją dwa rodzaje bossów w Remnant: From the Ashes. Są to bossowie główni, których musimy pokonać, aby ruszyć dalej wątek fabularny, oraz dungeon bossowie, którzy pełnią rolę mini bossów w grze. Są to zazwyczaj ulepszone wersję przeciwników, których gracz mógł spotkać o wiele wcześniej na swojej drodze.

Co może dziwić, to fakt, że w Remnant gracze nie będą w stanie zawalczyć ze wszystkimi bossami w swoim świecie ze względu na proceduralne światy. Sprawa ma się tak samo zarówno z dungeonowymi bossami jak i tymi głównymi. Może się zdarzyć, że przykładowo Singe w świecie gracza się w ogóle nie pojawi, a zamiast niego będzie trzeba walczyć z The Ent. Takich zależności jest masa, gra dzięki temu zmusza nas do przejścia gry kolejny raz, aby móc zawalczyć ze wszystkimi bossami. W takim wypadku potrzebny jest reroll świata, który zrobimy w Ward 13 przy Red Stone (zwiększy to również poziom gry).

Jeśli chcesz zawalczyć z każdym z bossów przy swoim pierwszym podejściu, pomóc może tryb online. Dołączając do innych światów graczy, mamy możliwość spotkania i zawalczenia z bossami, którzy nie pojawili się w naszym świecie. Loot z pokonania bossa oczywiście również dostajemy w takim wypadku.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie