Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak wygląda śmierć w Remnant? Remnant From the Ashes poradnik, solucja

W tym rozdziale dowiesz się co dzieje się z postacią gracza w chwili jej śmierci w Remnant oraz czy są z tym związane jakiekolwiek debuffy.

Remnant: From the Ashes to gra, w której gracz może dosyć często widzieć śmierć swojej postaci, wystarczy jeden głupi błąd, który może zaważyć na tym, czy postać umrze czy nie. Z tego powodu może pojawić się pytanie, czy są jakieś problemy związane ze śmiercią postaci, tak jak ma to np. miejsce w innych tego typu grach (jak chociażby stracenie wszystkich dusz w jednym miejscu). W wypadku Remnant: From the Ashes śmierć nie różni się zbytnio od innych gier. Gdy postać gracza umrze, przenosi się do ostatniego, zwiedzonego przez niego chekpointu (Red strone).

Oczywiście w tym momencie na mapie respawnują się ci sami przeciwnicy, których gracz pokonał wcześniej. Ponadto, gdy postać umrze, żaden przedmiot czy waluta (scrap) nie zniknie z ekwipunku. Nie trzeba się więc zbytnio obawiać tym, że jeśli umrzesz, to będzie trzeba szukać tego, co zgubiliśmy po naszej śmierci.