Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Root Horror | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Walka z Root Horror jest dziwna. Wygląda tak, że przy pierwszym spotkaniu po zbiciu 50% HP, Root Horror po prostu zniknie z areny. Następna walka z nim odbędzie się w innej lokacji, zwykle tam, gdy spotkamy NPC (Stuck Merchant) sprzedającego pewien pierścień za aż 100 tysięcy scrapu. Nie jest on jednak dość wymagającym bossem.

W obu przypadkach (na pierwszej i drugiej arenie) walka wygląda bardzo podobnie - Root Horror | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki:

  1. Bomba Root - Root Horror wystrzeli w stronę gracza bombę, która po zderzeniu wybuchnie, zostawiając na ziemi truciznę powodującą status Rot.
  2. Wezwanie posiłków - Root Horror co jakiś czas wzywa posiłki, które pomagają mu w walce.
  3. 3 hit combo - Root Horror, gdy zbliżysz się do niego, zaatakuje serią ciosów, w której dwa pierwsze ciosy, to ataki poziome, natomiast trzeci to atak pionowy z góry.
  4. Eksplozja Root - Root Horror wkłada swoją rękę w ziemie, zaczynając świecić się przy tym na czerwono, po chwili powodując eksplozje pod stopami gracza.

Taktyka:

W obu przypadkach (na pierwszej i drugiej arenie) walka wygląda bardzo podobnie. Staraj się nie zbliżać za blisko do bossa, utrzymując dystans oraz zabijając w pierwszej kolejności jego posiłki, potrafią mocno przeszkodzić w walce z nim. Skup się na głowie Root Horror, jest to jego weak spot.

Gdy wykonuje rzut bombą, uniknij jej w dowolną stronę, atak ten jest wolny i daje dużo czasu na reakcję. Pamiętaj przy tym jednak, że bomba pozostawia po sobie chmurę dymu w której przebywanie zapełnia pasek statusu Rot. Gdy zbliższysz się dosyć blisko do bossa, wykona on serię trzech ataków. Pierwsze dwa uniknij robiąc roll do tyłu, są to ataki poziome, natomiast trzeci atak rolluj na bok. Co do eksplozji, najlepiej jest jej uniknąć po prostu biegnąc po arenie, gdy zauważysz, że wkłada rękę w ziemie. Gdy unikniesz już wybuchu, strzelaj w jego głowę jak najczęściej, aby zadać dodatkowe obrażenia.

Możliwe nagrody:

  1. Guardian's Blessing Trait
  2. Lumenite Crystal
  3. 675 scraps