Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Scald i Sear | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Jeśli myślisz, że Brabus jest irytujący, to widocznie jeszcze nie pojawił się u ciebie duet Scald i Sear. Skrzydlaty stwór (Scald) oraz łowca (Sear), to boss, który może zirytować gracza bardzo mocno, głównie ze względu na to, że strzały łowcy, nawet gdy ciebie nie trafią, to i tak mogą nałożyć na ciebie status fire. Atakując we dwóch jednocześnie, praktycznie zawsze będziesz płonąć.

Przed walką KONIECZNIE zaopatrz się w jak największą ilość Hydro Coolantów redukujących status fire - Scald i Sear | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki:

  1. Kula ognia (Scald) - Scald będzie ostrzeliwał cię kulą ognia, która nakłada status fire.
  2. Ognisty wystrzał (Sear) - Sear zacznie ostrzeliwać cię serią strzał, które zadają obrażenia od ognia oraz nakładają status fire na gracza.

Taktyka:

Przed walką KONIECZNIE zaopatrz się w jak największą ilość Hydro Coolantów redukujących status fire. Na tę walkę będziesz potrzebował ich bardzo dużo, gdyż czasem nawet nietrafiony atak i tak sprawi, że będziesz w płomieniach. Do tego pancerz o największej odporności na ogień również się przyda.

Samą walkę zacząć najlepiej od oddzielenia Scalda i Seara, oraz skupić się najpierw na latającym przeciwniku. Nie jest on trudny do pokonania, gdy walczysz z nim bez żadnej pomocy ze strony Seara czy mobów, wystarczy strzelać mu w głowię i robić uniki w momencie gdy ciska w nas kulą. Gdy już pokonasz Scalda, skup się na łowcy oraz mobach.

Gdy zauważysz, że lecą w ciebie ogniste strzały, nawet nie próbuj rolować, momentalnie uciekaj od nich sprintem, wtedy istnieje szansa, że jakimś cudem strzały cię nie podpalą, nawet jeśli nie trafiły. Jednym z najlepszych wyjść będzie utrzymywanie krótkiego dystansu, walcząc z nim na daleki dystans będziemy mieć mało szans na zadanie mu obrażeń, gdyż co chwila chowa się za osłoną. Jednakże uważać trzeba na moby, które bardzo dobrze odciągają naszą uwagę od Seara. Najlepiej zająć się posiłkami w pierwszej kolejności, a dopiero potem walczyć z bossem. Jeśli nałoży na ciebie status fire, rolluj 3 razy albo użyj Hydro Coolant.

Możliwe nagrody:

  1. Zephyr's Conduit
  2. Lumenite Crystal (x3)
  3. 697 scarps