Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Brabus | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Brabus to boss (dosłownie) gangu w Remnant: From the Ashes. Wraz ze swoją bandą zacznie ostrzeliwać cię po krótkiej rozmowie. Boss nie należy do tych ciężkich, a bardziej do irytujących. W walce posługuje się swoim shotgunem, który potrafi wybić postać (i gracza) z równowagi.

Tak naprawdę poza strzelaniem ze swojego shotguna, nie posiada żadnych innych ataków - Brabus | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki

Tak naprawdę poza strzelaniem ze swojego shotguna, nie posiada żadnych innych ataków. Chyba, że wzywanie posiłków oraz krycie się za osłoną można do tego zaliczyć.

Taktyka

Brabus wraz ze swoim gangiem zacznie od początku do ciebie strzelać, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skrycie się za osłoną oraz eliminowanie po kolei jego posiłków. Nie jest to zadanie ciężkie, bardzo przydatne w tej walce jest kucanie oraz broń, która jednym strzałem może zadać duże obrażenia (shotgun, kusza, snajperka) ze względu na to, że Brabus po oddaniu jednego strzału momentalnie chowa się za osłoną, aby przeładować. Dlatego ważnym jest, żeby strzelić mu w głowę w momencie, gdy wyłania się zza osłony lub gdy już wystrzeli. Gdy Brabus w nas trafi, postać momentalnie traci równowagę, lekko się chwiejąc, przez co nie możemy przez chwilę nic zrobić. Po wyeliminowaniu posiłków (które i tak będą co jakiś czas przybywać), można zacząć atakować Brabusa od flanki.

Jest jeszcze drugi sposób na to jak pokonać Brabusa, jednak jest dość ryzykowny. Polega ona na tym, aby dosłownie "przykleić się" do Brabusa, czyli biec za nim, strzelać gdy odda strzał. W takim wypadku Brabus będzie za wszelka cenę chciał uciec od gracza, przez co można mu zadać obrażenia za darmo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że wtedy jesteśmy bardziej otwarci na ataki jego gangu.

Możliwe nagrody

  1. Shrapnel Shard
  2. Bandit Set (Tylko, jeśli dasz mu Pocket Watch)
  3. 1600 scraps
  4. Lumenite Crystal (x6)