Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak unikać śmierci w Remnant From the Ashes? Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Remnant From the Ashes możesz przeczytać o różnych poradach, które pomogą ci w uniknięciu szybkiej śmierci.

Remnant From the Ashes znane jest ze swojego poziomu trudności, wystarczy jeden mały błąd, chwila nieuwagi, lub spóźniona reakcja i możemy zaczynać naszą przygodę od nowa - Jak unikać śmierci w Remnant From the Ashes? - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes znane jest ze swojego poziomu trudności, wystarczy jeden mały błąd, chwila nieuwagi, lub spóźniona reakcja i możemy zaczynać naszą przygodę od nowa. Oto kilka wskazówek, które pomogą w uniknięciu śmierci w świecie Remnant From the Ashes:

  1. Nasłuchuj teren. W Remnant bardzo często przemierzając lokacje, będziesz świadkiem przeróżnych dźwięków, które wydają stwory. Jest to bardzo pomocne, gdyż są one charakterystyczne do danego stwora. Ponadto dzięki temu możemy się spodziewać, że coś czeka na nas np. za ścianą.
  2. Healuj się tylko w bezpiecznych momentach. Spróbuj wyleczyć swoją postać tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że przeciwnik nie zdąży zaatakować lub nie sięgnie cię swoim atakiem. Animacja leczenie troszkę trwa, chociaż nadal jesteśmy podczas tej animacji zdolni do poruszania się w wolniejszym tempie, oraz do robienia uników.
  3. Ciągle staraj się być w ruchu. Remnant jest bardzo dynamiczną grą, co dla niektórych może być kolejnym, dodatkowym wyzwaniem. Tempo gry jest niekiedy olbrzymie, wykonując unik już musimy obejrzeć się za drugim atakiem. Dlatego ważnym jest, żeby nie pozostawać w bezruchu. Wykonywanie uników to esencja tej gry, gdyż przeciwnicy atakują na przeróżne sposoby, czy to w zwarciu, czy na daleki dystans.
  4. Doceń kucanie. W grze możemy kucać, bynajmniej nie jest to tylko sposób na zakradnięcie się do wroga po cichu. Kucając możemy zmniejszyć odrzut naszej broni, co jest bardzo pomocne. Ponadto użycie kucnięcia do wykonania uniku czy schowania się za osłoną potrafi uratować życie.
  5. Miej oczy dookoła głowy. Obserwacja terenu jest bardzo ważna, często zdarzy nam się sytuacja, w której przeciwnicy zaczną atakować nas od tyłu. Aby uniknąć obrażeń musisz często obracać kamerą w różne strony. To że przeciwnicy znajdują się z przodu i próbują cię zabić, nie oznacza, że ktoś nie zaatakuje cię od pleców.
  6. Nie zużywaj amunicji bez powodu. Amunicja jest bardzo ważna w Remnant From the Ashes. Bez niej może być ciężko, aby zabić niektórych przeciwników, a jej nie mamy za wiele. Dlatego ważnym jest, aby nie używać jej do rozwalenia np. skrzynek, aby zdobyć z nich loot. Amunicję co prawda możemy zdobyć pokonując przeciwników i licząc na to, że dostaniemy od nich amunicję do naszej broni. Dochodzą do tego również skrzynki z amunicją, które odnawiają całą naszą amunicję do wszystkich broni, można je zakupić w Ward 13 u czarnoskórego handlarza.
  7. Ucieczka nie zawsze jest rozwiązaniem. Uciec z pola bitwy, gdy nie ma się szans, nie jest złym rozwiązaniem. Zazwyczaj. W Remnant ucieczka nie zawsze pomoże w przeżyciu. Jeśli walczymy na nieco bardziej otwartym terenie, ucieczka może być dla nas zabójcza ze względu na to, że jesteśmy wtedy otwarci na ataki dystansowe przeciwników. Jeśli już koniecznie chcemy gdzieś uciec, żeby np. się uleczyć, najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie osłony lub budynku, do którego możemy się udać. A jeśli nie mamy takiej możliwości, to najlepiej uciekać slalomem, gdyż niektóre ataki dystansowe są linearne.