Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Remnant From the Ashes - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Mangler | Boss w Remnant From the Ashes Remnant From the Ashes poradnik, solucja

Mangler to lepsza wersja elitarnego przeciwnika The Root w formie bossa. W pierwszej fazie jest bardzo mały, wyglądem przypomina właśnie zwykłego moba, natomiast w drugiej fazie, rośnie do wielkich rozmiarów.

Pierwsza faza w wykonaniu Manglera jest bardzo pasywna, jedyne co robi to fikołki w stronę gracza oraz chowanie pod ziemią w celu przyzwania posiłków - Mangler | Boss w Remnant From the Ashes - Remnant From the Ashes - poradnik do gry

Ataki (1 faza):

  1. Ukrycie pod ziemią - Mangler zakopuje się pod ziemią, po czym przyzywa posiłki do pomocy.
  2. Roll atak - Mangler rolluje przez długi czas w stronę gracza po czym wbija się w niego.

Ataki (2 faza):

  1. Wyskok i cięcie - Mangler staje się większy, przez co wyłaniając się z ziemi skacze w stronę gracza i wykonuje szybkie cięcia rękoma.

Taktyka:

Pierwsza faza w wykonaniu Manglera jest bardzo pasywna, jedyne co robi to fikołki w stronę gracza oraz chowanie pod ziemią w celu przyzwania posiłków. Gdy widzisz, że rolluje w twoją stronę, zrób unik w bok i staraj się go ostrzeliwać. Gdy zacznie wzywać posiłki, jak najszybciej się nimi zajmij, dopiero potem atakuj Manglera.

Gdy jego zdrowie spadnie poniżej 50%, zacznie rosnąć, przez do stanie się łatwiejszy do trafienia, ale i nieco groźniejszy. Zyskuje dzięki temu atak, który pozwala my wynurzyć się z ziemi, skoczyć na gracza i zaatakować serią cięć. Gdy widzisz, że skacze na ciebie, wykonaj roll do tyłu, aby uniknąć jego ataku. Cała walka tak naprawdę najbardziej kłopotliwa jest ilości posiłków, gdyż potrafi się ich nagromadzić całkiem dużo na polu bitwy. Gdy zajmujesz się zabijaniem posiłków, miej również na uwadze, gdzie znajduje się boss, żebyś nie został zaskoczony atakiem zza pleców.

Możliwe nagrody:

  1. Hollo Seed
  2. Lumenite Crystal (x3)
  3. 540 scraps